Výrobce - RH HOLSTERS - kydexová pouzdra


Osobní zkušenosti s různými výrobky formou minirecenzí - pouzdra, pistole a další

Příspěvky: 228

Registrován: čtv 15.5.2014, 16:00

Zbraň: Glock 19 a jiné

Výrobce - RH HOLSTERS - kydexová pouzdra

Příspěvek od Phoenix308 » pon 10.11.2014, 22:45

:arrow: Typ: Výrobce kydexových pouzder
:arrow: Město: Jablonec nad Nisou
:arrow: Název: RH Holsters
:arrow: Web: http://www.rhholsters.cz

Zdravím vespolek... Dnes jsem si dovezl z Jablonce od RHholsters pouzdra na Glock 19 a 30S a musím říct, že zpracování mě opravdu mile překvapilo :wink: Jel jsem tam osobně protože muj 30S posloužil jako kopyto. Pouzdra jsou bytelná a pistole tam sedí jako pr.. na hrnci :P Jaké máte zkušenosti s těmito pouzdry :?:
Naposledy upravil(a) MujGLOCK.com dne stř 15.7.2015, 16:49, celkem upraveno 1 x.
Důvod: Doplněna info tabulka
Uživatelský avatar

Příspěvky: 599

Registrován: čtv 10.4.2014, 21:26

Zbraň: Glock 19

Bydliště: Pečky

Re: Kydexová pouzdra RHholsters

Příspěvek od Bukowsky » pon 10.11.2014, 23:07

Za mě jednoznačně dobrá zkušenost :wink: Domluva perfektní a od objednání k dodání snad neuplynulo ani 14 dní :D Brousím si zuby na G26, takže jakmile bude mít to dítě jméno, zase je rád oslovím..

Příspěvky: 9

Registrován: čtv 10.4.2014, 12:40

Re: Kydexová pouzdra RHholsters

Příspěvek od Gimly » úte 11.11.2014, 7:21

Čau, můžu jen potvrdit. Super domluva, s termínem dodání jsem taky spokojen. Na G17 sedí pouzdro super a nemusel jsem ani nikam jezdit :) Kopyto už mají.
Uživatelský avatar

Partner MujGLOCK

Příspěvky: 2139

Registrován: sob 11.11.2006, 17:40

Re: Kydexová pouzdra RHholsters

Příspěvek od john.hawk » úte 11.11.2014, 11:27

jo. za mme dobry
Uživatelský avatar

Příspěvky: 2996

Registrován: ned 12.3.2006, 10:18

Zbraň: G17 a další

Bydliště: Praha Západ

Re: Kydexová pouzdra RHholsters

Příspěvek od Starosta » úte 11.11.2014, 12:12

Trochu delší komunikace a nějaká odmlka kvůli cestě do zahraničí, ale jinak vše podle domluvy a kvalitativně velmi dobré.
Doporučuju.
Starosta
-- Si vis pacem, para bellum --
Uživatelský avatar

Příspěvky: 783

Registrován: stř 17.2.2010, 22:28

Zbraň: glock 17

Výrobce - RH HOLSTERS - kydexová pouzdra

Příspěvek od kuba » pon 13.7.2015, 12:06

jestli se mohu zeptat, co jsi měl za problém při komunikaci s RHH?



/ADMIN: téma odděleno od:
:arrow: post151910.html#p151910

kde tomuto příspěvku předcházela reakce:
pitt píše: keci k věci, mám od nich pouzdro na G43 a pouzdro je naprosto luxusní....včetně sweatguardu. poutko mě udělali na míru a svým přístupem mě tak přesvědčili že jsem objednal i futrály na zásobníky a vymejšlím si na ně další vyfikundace. za mě 100x lepší komunikace než s RH Holster
Naposledy upravil(a) MujGLOCK.com dne stř 15.7.2015, 16:48, celkem upraveno 3 x.
Důvod: Rozdělení témat
My only worry about death is that my girl will sell my gear for what I SAID I paid for it...
http://www.facebook.com/severoceskygteam
Uživatelský avatar

Příspěvky: 2453

Registrován: stř 10.8.2005, 15:33

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Brno

Re: Glock 17 - pevné pouzdro pro skryté nošení

Příspěvek od pitt » pon 13.7.2015, 13:11

Webový stránky ve výstavbě, byla mi doporučena komunikace na FB, odpověď asi na druhou nebo třetí zprávu...moje otázka :
dobrý den, na jaký peníz a kdy by se dalo udělat kydexový pouzdro na průvlak a pak ještě pádlo na G43?
a rovnou i pádlo na zásobník?
RHHolsters

dobrý den,

pádla bohužel nedělám, jen průvleky. napište mi email: info@rhholsters.cz a pošlu Vám tam nabídku.

do mailu přišel elaborát na 3 stránky s odkazama na fotky, že se mě to ani nechtělo otvírat,
s tím že cena se vypočítává, za pouzdro+příplatky co si vymyslím.
takže mě sralo i to si tu cenu napočítat, protože variant tam bylo asi tři prdele.
asi jako kdybych chtěl koupit dvěře k autu a poslali mě nabídku " klika,madlo, sklo, těsnění,obložení 1,obložení 2,obložení 3,..........atd,atd....tady to máš, tak si to sečti

co mě vadilo nejvíc, tak po telefonu jsem byl odkázán na mailovou komunikaci.

naproti tomu v obchodě, kde jsem nakonec nakoupil, tak jsme v podstatě vše vyřešili po telefonu a v průběhu 5ti minut
Uživatelský avatar

Příspěvky: 783

Registrován: stř 17.2.2010, 22:28

Zbraň: glock 17

Re: Glock 17 - pevné pouzdro pro skryté nošení

Příspěvek od kuba » pon 13.7.2015, 13:24

aha, tak holt pádla nedělají a někomu možnost volby vyhovuje, n asi se nejde zavděčit všem. ono vypisovat všechny kombinace jak jde pouzdro vyrobit to by bylo ještě na víc stránek.

to že nemají stránky to je samozřejmě asi chyba.

a ono když si necháš udělat i ty dveře a budeš si je dělat na zakázku a budeš si ty všechny věci moct zvolit tak se to taky musí spočítat.

ale ještě že je tu víc prodejců, aspoň si každej může vybrat.
My only worry about death is that my girl will sell my gear for what I SAID I paid for it...
http://www.facebook.com/severoceskygteam
Uživatelský avatar

Příspěvky: 2453

Registrován: stř 10.8.2005, 15:33

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Brno

Re: Glock 17 - pevné pouzdro pro skryté nošení

Příspěvek od pitt » pon 13.7.2015, 13:49

hele já vidím problém v tom že nefunguje komunikace po telefonu...nakonec jsem totiž do pádla nešel.
další problém je že nefungují přehledný webovky, kde by si to člověk dokázal nějak vyfiltrovat a nemusel by se na FB prokousávat XY fotkama.
a jak jsi odpovídal na ty moje "dveře"
tam kde jsem nakonec nakoupil, tak jsem zavolal, řekl co si představuju, oni navrhli varianty a řekli ke každé cenu.....jednoduchý,rychlý a stručný

a ono když si necháš udělat i ty dveře a budeš si je dělat na zakázku a budeš si ty všechny věci moct zvolit tak se to taky musí spočítat.

a to je právě ten problém....že když se dělají věci na zakázku, tak komunikace musí fungovat na 100% a měla by být srozumitelná, a tím nemyslím "předepsanej" mail......ve smyslu...."tady to máš a nějak si to přeber"

Příspěvky: 101

Registrován: úte 11.6.2013, 14:19

Bydliště: Olomoucky kraj

Re: Glock 17 - pevné pouzdro pro skryté nošení

Příspěvek od dan.persec » pon 13.7.2015, 20:23

Za me teda model komunikace pres mail je velke plus pro obe strany. Vsechno, co se napsalo/slibilo/domluvilo je pro obe strany k dispozici zalohovane a neni mozne realitu nejak ohybat, jak se prave casto deje pri komunikaci po telefonu...
Salient Arms Int. ve statech prodavaj pres facebook a instagram kvery za miliony a i pres narky nekterejch, at udelaj webovky, porad docela slusne fungujou, takze on ten model podnikani nebude zase tak hroznej asi :wink:
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Re: Glock 17 - pevné pouzdro pro skryté nošení

Příspěvek od S474N » pon 13.7.2015, 21:03

kuba píše:aha, tak holt pádla nedělají a někomu možnost volby vyhovuje, n asi se nejde zavděčit všem. ono vypisovat všechny kombinace jak jde pouzdro vyrobit to by bylo ještě na víc stránek.

to že nemají stránky to je samozřejmě asi chyba.
Oni? :crazy: *2633*
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek
Uživatelský avatar

Příspěvky: 783

Registrován: stř 17.2.2010, 22:28

Zbraň: glock 17

Re: Glock 17 - pevné pouzdro pro skryté nošení

Příspěvek od kuba » pon 13.7.2015, 21:07

tak nevím, mail tu mám a zas tak nepřehledné mi to nepřijde, dokonce mi to přijde rychlejší než na webowkách se proklikávat co vlastně chci.

komunikace přes telefon funguje, ale něco je jednodušší asi prostě poslat standardní nabídkovej email s tím že když zákazník ani neví co chce tak prostě se koukne na nějaké fotky a následně na ně se nabalí to co by asi chtěl udělat. pak ta komunikace po telefonu je lepší. ale domlouvat se po telefonu co a jak bez podkladu je občas trochu problém.

plus nevím co děláš za práci, ale při výrobě je to prostě s telefonem někdy problém, musíš přerušit práci, začít se soustředit na něco jiného atd. kdežto když si dáš hodinu na odepisování na emaili tak prostě odpovíš na emaili a jede se dál. ono když se ti za den sejde třeba 10 telefonu v průběhu dne, zjistíš že s nimi strávíš sice čistého času třeba taky tu hodinu, ale hrubého třeba klidně i víc. chápu že spousta lidí nerado řeší věci po telefonu, takový americký soe co prodává 100vky věcí denně tak prostě říká, že na jejich stránkách nenajdeš telefon protože pro něj je jednodušší odpovědět na email než furt zvedat telefony.

jinak k těm dveřím, ano spočítat se to musí, ale i tak jde napsat do toho emailu co chci a oni ti to spočítaj. při těch možnostech jak pouzdro vyrobit by to třeba bylo i rychlejší než si o tu cenu volat :)

ale jak jsem psal, je tu víc výrobců, každej to dělá za nějaký peníze, s nějakou kvalitou a nějakým servisem. jen co vím tak se i u RHH snaží vyjít vstříc každému, pokud to je v jejich silách.

ps: satan - nechápu?
My only worry about death is that my girl will sell my gear for what I SAID I paid for it...
http://www.facebook.com/severoceskygteam
Uživatelský avatar

Příspěvky: 2453

Registrován: stř 10.8.2005, 15:33

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Brno

Re: Glock 17 - pevné pouzdro pro skryté nošení

Příspěvek od pitt » pon 13.7.2015, 21:52

Ja delam v "obchode" takze si troufnu rict co zakaznici vyzaduji. A prave vetsinou je to osobni jednane, nebo telefon a pak potvrzeni mailem. Kdyz jsem si nechaval delat noze, tak to bylo vzdy telefon, vysvetleni predstavy, od nozire pak nejakej navrh, po telefonu upravy a finalni potvrzeni mailem. Ale samozrejmne chapu ze telefon muze te muze zdrzovat od prace.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 783

Registrován: stř 17.2.2010, 22:28

Zbraň: glock 17

Re: Glock 17 - pevné pouzdro pro skryté nošení

Příspěvek od kuba » pon 13.7.2015, 22:23

tak nikdo neříká že to nefunguje :)

jen ono na telefon typu, chci tohle a tohle, prominte nemam cas napiste mi email poslu vam tam nabidku s fotkama, dal vypsany co co stoji aby měl člověk přehled. nepřijde mi to až tak tragické.. jestli si ty fotky rozkliknu v mailu nebo na strance, je imho jedno. to je vše, ale sto hlav sto názorů a určitě by třeba stránky pomohli.
My only worry about death is that my girl will sell my gear for what I SAID I paid for it...
http://www.facebook.com/severoceskygteam
Uživatelský avatar

Příspěvky: 2453

Registrován: stř 10.8.2005, 15:33

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Brno

Re: Glock 17 - pevné pouzdro pro skryté nošení

Příspěvek od pitt » pon 13.7.2015, 22:29

V pohode, ja ti jen davam zpetnou vazbu, je na tobe co si z toho vezmes.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 2453

Registrován: stř 10.8.2005, 15:33

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Brno

Re: Glock 17 - pevné pouzdro pro skryté nošení

Příspěvek od pitt » úte 14.7.2015, 14:20

mimochodem, proč se jich tak zastáváš?...ty máš s nima co dočinění?

Příspěvky: 601

Registrován: sob 02.6.2012, 19:13

Bydliště: blízko Brna

Re: Glock 17 - pevné pouzdro pro skryté nošení

Příspěvek od cipis » úte 14.7.2015, 14:26

:D

Příspěvky: 75

Registrován: ned 10.11.2013, 14:33

Re: Glock 17 - pevné pouzdro pro skryté nošení

Příspěvek od Levit » úte 14.7.2015, 18:35

Osobně mám od RHHolsters několik pouzder a i když komunikace není blesková a v podstatě jen mailová, tak jsem velice spokojen. I když jsem si vlastní vinou jedno pouzdro poničil tak bylo zdarma opraveno.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 783

Registrován: stř 17.2.2010, 22:28

Zbraň: glock 17

Re: Glock 17 - pevné pouzdro pro skryté nošení

Příspěvek od kuba » úte 14.7.2015, 19:21

pitt píše:mimochodem, proč se jich tak zastáváš?...ty máš s nima co dočinění?
tak ne že bych se uplně zastával, v něčem jsem ti samozřejmě dal za pravdu. a jinak ano něco málo jo :)
My only worry about death is that my girl will sell my gear for what I SAID I paid for it...
http://www.facebook.com/severoceskygteam
Uživatelský avatar

Příspěvky: 2453

Registrován: stř 10.8.2005, 15:33

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Brno

Re: Glock 17 - pevné pouzdro pro skryté nošení

Příspěvek od pitt » úte 14.7.2015, 21:34

a ty tam máš na starost výrobu, nebo komunikaci?...já jen abych věděl......

Zpět na „Zkušenosti s výrobky“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz