Vystoupení z klubu


Napište nám názor , chyby, nové nápady, zlepšení aj. na stránky MujGLOCK.com

Uživatelský avatar

Příspěvky: 1277

Registrován: stř 05.7.2006, 17:10

Zbraň: Glock 17 Gen4

Bydliště: Praha

Příspěvek od para » pon 28.8.2006, 22:21

šalamoun:
:lol: "tříměsíční dříč" :lol: :lol:
"Only the dead have seen the end of war."
Uživatelský avatar

MujGLOCK team

Příspěvky: 2411

Registrován: úte 29.3.2005, 15:34

Zbraň: G17, G43, CZ858

Bydliště: doma

Příspěvek od Jasik » pon 28.8.2006, 23:03

Chvíli nemám čas na forum a jen se přihlásím, už tu čtu o odchodu lidí z klubu.. "Je něco prohnilého ve státě dánském". nebo co se přihodilo? Přiznám se, že jsem ještě nečetl celou diskuzi o ověření EFMJ ve zkušebně, takže mám jen kusé informace (snad se k té diskuzi ještě dostanu) ze SMS-sek a ICQ komunikace, ale nyní k tématu této diskuze.
Myslím si, že jako člověk, který je ve vedení klubu a pomáhal rozjíždět toto forum mám právo se vyjádřit ke všemu, co se tu děje. Takže...
Záměrem klubu zatím nebylo a ještě chvíli nebude stát se střeleckým klubem (proto spolupracujeme s SSK SWAMP), závody v obranné střelbě sice pořádat můžeme, ale potřebujeme víc aktivních lidí a proto se zatím soustředíme na nabrání zkušeností při pomoci LEXu a SWAMPu v pořádání jejich závodů (já sám jsem šel příkladem a dobrovolně jako první z MG začal pomahat pískat, až pak jste se přidali další). A pokud jde o zneužívání peněz z příspěvků členů... promiň Stengane, ale tím si se nedotkl jen čerta, ale i mně. Investuje se hodně do propagace serveru a pořád je většina peněz právě z kapsy S474Na.
Tvé nápady jsou fajn, ale co potřebujeme je prvně rozšířit členskou základnu ,propagovat klub a web, snažit se získat sponzory (a pokud vím, to jsme zatím opravdu aktivně dělali jen my s čertem).
Já jsem se Satanem začal blíže spolupracovat právě kvůli tomu co napsal, že totiž dotáhne věci do konce a dotáhl spoustu mých nápadů a proto tu jsem, i když mně, stejně jako spoustu jiných idí občas pěkně štve. A jsem tu taky kvůli tomu, žře to začalo fungovat. Na forum začali chodit lidi, sehnali jsem pár prvních partnerů a domluvili první slevy pro členy, klub měl první členy..atd...
Chci aby členové přibývali, ne ubývali. Tento web a klub byl a snad zase bude o slušnosti a přátelství. A jak tu taky někdo už napsal kurva lidi, buďte lidi a jestli se naserete, neřešte to tady veřejně a vyřešte si to spolu. Klub opravdu není jen S474N, i když je zakladatel a admin :!:
Uživatelský avatar

Příspěvky: 818

Registrován: ned 02.10.2005, 0:49

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Kladno

re

Příspěvek od realcop » pon 28.8.2006, 23:27

Vážně netušim o čem se tady diskutuje. Změnit názor lidí a politiků na střelivo s řízenou deformací lze jedině tak, že se změní názor lidí, kteří mají v téhle zemi největší moc. To jsou majitelé a šéfové televizních stanic, novin a rozhlasových stanic. Vzhledem k tomu, že tito lidé jsou v této zemi placení mnohdy z velmi pochybných zdrojů, nelze předpokládat, že hrstka lidí s peticí cokoliv změní. Naopak spíše budou označeni za militantní skupinu s nehumánními názory. Je krajně naivní si myslet, že hrstka lidí, bez podpory široké veřejnosti, jež je ovlivňována především medii.

Nezapomeňte pánové, že mám bohaté zkušenosti s lidmi, jež pracují v mediích. Vzhledem k tomu, že jsem s mnohými z nich za 8 let služby jednal, mohu s jistotou říci, že jsou to ve vetšině případu lidé bez páteře a nemají naprosto žádné zábrany. Jejich moc je opravdu překvapujicí. Mají kontakty na vedoucí pracovníky ozbrojených složek, vysoké vladní úředníky a lidi z podsvětí. Nedělá jim naprosto žádné potíže těchto kontaktů zneužívat.

Pokaždé když s někým s těchto lidí jednám, vzpomenu si na film RUNNING MAN s Arnoldem Schwarzenegrem. KDO JEJ VIDĚL VÍ O ČEM MLUVÍM.

Cokoliv prosadit se podaří jen pokud si tyto lidi získáte na svoji stranu a to stojí hodně pokory a ještě víc peněz.

*71*
Jsou tři druhy lží: Lež prostá, lež sprostá a statistika. Winston Churchill

Lide lžou a v mediích pracují lidé, media tedy mohou lhát a mnohdy lžou. realcop
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 166

Registrován: sob 23.7.2005, 0:23

Příspěvek od Jo.hny » úte 29.8.2006, 1:19

tady se pěkně topí pod kotlem.. :D

konec srandy.. :!: je čas položit hlavu na špalek.. kdo nechce, své názory nenutím,ale cítím potřebu se vyjádřit ke klubu jehož jsem členem.

Konečně jsem zhruba dočetl forum s diskuzí o EFMJ, příslušné linky a toto vlákno abych byl trochu v "obraze" a mohl se vyjádřit..

začnu od začátku, podle mne co se týče posloupnosti:
- nebudu používat citace, nedělal bych nc jiného, případně děkuji pokud mne někdo opraví.

vedení MujGlock.com:
- styl kecej kdo chceš se neosvědčuje a vedení které zde je vykonalo spoustu činností za které jsem jim vděčen a podařilo se jim dát do kupy lidi za nějakým účelem.
- za sebe k nim nemám žádné výhrady a kdykoliv se rozhodovalo o něčem důležitém o klubu, byl jsem řádně informován a měl možnost se vyjádřit, stejně tak jako teď.
- pokud se někomu nechce do některých věcí nevidím důvod proč by do nich měl být nucen.
- osobně si myslím že vzhledem k širokému spektru lidí kteří střelivo používají by MG.com do této věci ani zatahován neměl být, od toho jsou tu jiné organizace za které je potřeba se zaštítit aby byl nějaký smysluplný výsledek.

Vystoupení Stengana, Wilyho a případně dalších z klubu:
- je to osobní věc každého, mne to mrzí protože si těchto lidí cením, ale chápu že pokud klub kterého jsou členy nedělá to co by rádi, nebo jim to působí jiné potíže, jinou volbu nemají.

Podání střeliva na zkušebnu:
- napsána spousta informací a pocitů, ty mé jsou:
ano - jsem ve státě který má pravidla a pokud hraji jeho hru chci mít jasná pravidla.
ne - příliš velké sousto a opravdu dost závažný důvod proč do toho nejít je otázka dotáhnutí to do konce.
Já říkám za sebe NE, protože doposud jsem neviděl nic konstruktivnějšího než soupis částek za nákup a podání střeliva zkušebně, není domyšlen právní postup pokud se vezme v úvahu zařazení do kat.A, financování a organizace v nějakém globálnějším měřítku. Tato akce se dotkne dost lidí v kruhu zbraní a měly by do toho být zapojeny větší páky (viz. realcopova zmínka o mediích a jiných..). Pokud v tomto někdo pokročil,budu mu vděčný pokud bude moci nějak uvědomit ostatní a seznámit je s plánem a doufám že pak budu moci říci ano a pomoci.
Proč ten někdo nejsem já? V tuto chvíli nemám osobní zájem aby se tato věc okolo střeliva vyřešila a jsou jiné pro mne přednější aktivity. Život je krutý a otázka priorit.

Vytvoření SSK z MG.com:
- jak bylo řečeno klub za tímto účelem vytvořen nebyl. Tuto funkci zastává SSK SWAMP pokud vím, můžu se mýlit..
- velice rád zvážím nabídku náboru nových členů příjemného kolektivu lidí kteří takovýto klub chtějí vybudovat.

Děkuji za pozornost a těším se že se za čas budeme moci některým věcem jen zasmát zase společně a v dobrém duchu..

Jo.hny - Jan Velimský
Uživatelský avatar

Příspěvky: 705

Registrován: úte 18.4.2006, 14:29

Zbraň: GLOCK

Bydliště: DOMA

Příspěvek od stengan » úte 29.8.2006, 13:35

Je veliká škoda že se to tu děje mě osobně je ztoho dost na blití,ale pokud se rozhodnu něco udělat,tak jsem připraven za to nést i odpovědnost proto opětovně apeluji a všechy,aby případné připomínky posílali mě a vynechali ztoho willyho který pouze je jeden s kterým jsem se bavil otom,že by bylo dobře to zkusit v případě že to nevíjde,tak jít dál a pokusit se to prosadit,protože jsem přesvěčen jako mnoho zvásl,že tento náboj má být v kategorii B tak aby ho mohla nosit porávěně každý kdo má potřebnou skupinu ve ZP na obranu atd.Jínak argumentace že to není zakázaný tudíž je to povolený je naprostí nesmysl a to že bych v případě použití napraskal prodejce který mi to prodal jen proto,abych se vyhnul odpovědnosti za svoje činny,protože jsem to koupil použil atd.a ne prodejce který mi to pouze jen prodal na základě stejných informací které mám i já a to je že to neprošlo zkušebnou takže to není zakázaný prodávat???

Je to stejný jako když si koupíte auto taky nikde nenáte zakázáno autem zajet člověka a nikdo vás na to neupozorní jen protže si každý myslí že jste dost při smyslech aby jste to neudelali a taky vám to zákon nezakazuje ale poterstá to!!!

Jínak co jsem psal v minulích příspěvkách tak platilo pouze na administrátora a S474n v jedné osobě ne na slušné lidi kolem celého spolku MG. s pozdravem sten.

T
Uživatelský avatar

Příspěvky: 368

Registrován: úte 20.9.2005, 13:11

Příspěvek od Salamoun » úte 29.8.2006, 13:50

Hele STENGAN,žes to chtěl protahovat přes zkušebnu s hlavičkou MG?Ať každý v této problematice kope sám za sebe a když kolektívně,tak po dohodě a po řádném projednání.Ač nejsem členem MG,myslím si,že kdo se chce vometat MG má mít jeho souhlas.EFMJ mají přes zkušebnu protáhnou Ti co ho mají v zásobě hodně,teď myslím obchodníky a měli by na tom mít prvořadý zájem,hoši jako jste Vy všichni okolo svaté války za legalizaci EFMJ,mi připadáte jak stádo ovcí na vodstřel,když to neprojde,tak za to může MG.Nedivte se SATANovi a dalším že Vás vyfakovali,kam patříte z podobnejma názorama...
Uživatelský avatar

Příspěvky: 373

Registrován: pát 12.5.2006, 15:00

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Mladá Boleslav

Příspěvek od String1 » úte 29.8.2006, 13:52

Tak nějak čtu ty věty tady kolem a trochu mě to mrzí. Jedna jsem nepřečetl tu vaší "debatu" o EFMJ a teď se k ní už nedá dostat, tak mi asi velká část chybý, ale i tak mě to mrzí. Jsem tu krátce a vlastně sám za sebe jsem nepřizpěl vlastně ničím. Ale ty lidi tady mám rád, chovají se v pohodě a jsou zapálení do podobných věcí, jako já, což je podle mě moc fajn. Osobně jsem se viděl jen s několika z vás a můj dobrý názor to jen utvrdilo. Třeba s tebou Stene jsem se nikdy neviděl, ale přes to jsi mě byl podle přízpěvků sympatický človíček, který byl pro každou legraci a byl jsi v pohodě. V případě "pekelníka" :-) jsem nabyl dost podobný dojem. Fakt nechápu, proč to všechno končí takhle, je jedno, jestli tam je nějaký Willi, Stengan, parabellum, S474n a nebo hromada dalších lidí, myslel jsem, že jsme jen "obyčejní" lidé", kteří májí rádi zbraně, glocka a věci, které se toho týkají. Ale takhle to vypadá, že všichni ty fajn lidi najednou zapoměli na to, kým vlastně jsou a že člověk se od zvířat liší právě tím, že mu byl dán dar řeči a že většina věcí se dá vypovídat tudíž v klidu a pohodě a není potřeba ani zvyšovat hlas, na tož se jakkoli osočovat. Nikdo z nás nejsme dokonalí, ale tak to je, měli bychom se naučit si odpouštět a chovat se k sobě dobře, protože jak jinak pak chcete všem těm odpůrcům zbraní namluvit, že jsem fajn lidi, že neztrácíme hlavu, a že se snažíme domluvit, když je to alespoň kapku možné. Právě tady si to může přečíst každý a takovéhle, dle mého názoru zbytečné, rozbroje nědělají dobré jméno. 6e se dva nepohodnou, je asi normální, ale pak se spolu srovnat, to už je těžší. A přitom to není nic nemožného, jen chtít ...
Co říct víc, snad jen: kluci neblbněte a buďte v pohodě, nestojí to za to.
Hezký den.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 705

Registrován: úte 18.4.2006, 14:29

Zbraň: GLOCK

Bydliště: DOMA

Příspěvek od stengan » úte 29.8.2006, 13:54

To je právě celá věc co jsem řešil přes icq s S474N a tam bylo jasně řečeno že celé vedení MG je proti protože to nosí tak to děláme sami jen jsme nechtěli aby se potom říkalo že jsme jako členové nic neřekli atd.sten.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 498

Registrován: pát 01.4.2005, 17:02

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Praha

Příspěvek od ikar » úte 29.8.2006, 14:08

Ja jsme si to precetl a jak to rict.....
Me je uplne ukradene co jste si kde rekli a jestli jste si u toho navzajem deli co nedelali dobre, to me fakt je uplne jedno a cele to tady je naprosta fraska a kravina to zde resit a proc take.
Ja osobne bych EFMJ na zkusebnu klidne odnes at aspon vim jestli je to ok alespon budu vedet co mam a co nemam nosit, protoze nahrad za EFMJ je bych rekl dost napr. ceppy ktere udelaji stejnou praci jako EFMJ a je tam mensi riziko ze projdou, protoze i takove EFMJ pokud trefite meke tkane tak projde jako nuz maslem a sejme o dalsi osobu, a pokud se trefite do kosti tak neprojde ani FMJ natoz ceppy.
Takze za me rikam zkusebna ve 100% ano, protoze ja osobne nerad nevim na cem jsem a tohle je dost dulezete teda alespon pro me, protoze zde nejde jenom o nejake modriny nebo nadavky ale o dejchani filtrovaneho vzduchu.
--- IkaR ---

!!! Radeji byt souzen jednim, nez nesen ctyrmi !!!
kdo jinemu jamu kopa, ten si prijde na docela slusne penize
Uživatelský avatar

Příspěvky: 368

Registrován: úte 20.9.2005, 13:11

TO IKAR

Příspěvek od Salamoun » úte 29.8.2006, 14:25

Správně IKARe,jen za sebe,nevohánět se MG,hele pacholíčku,rád bych Tě viděl,jdeš v pátek na AVIM?
Uživatelský avatar

Příspěvky: 498

Registrován: pát 01.4.2005, 17:02

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Praha

Příspěvek od ikar » úte 29.8.2006, 14:30

Jj v patek budu to vize se na tebe dedo pujdu podivat jak se ti dari :D
--- IkaR ---

!!! Radeji byt souzen jednim, nez nesen ctyrmi !!!
kdo jinemu jamu kopa, ten si prijde na docela slusne penize
Uživatelský avatar

Administrátor

Příspěvky: 652

Registrován: úte 29.3.2005, 14:38

Příspěvek od MujGLOCK.com » úte 29.8.2006, 14:32

Žádáme všechny, aby se ctili rozdělení do kategorií a k tématu EFMJ se vyjadřovali v kategorii Střelivo, kde je možno využít diskusi o hlasování:

:arrow: viewtopic.php?t=1054

Děkujeme.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 308

Registrován: úte 19.7.2005, 0:27

Zbraň: GLOCK

Příspěvek od Jiří-Mek » stř 30.8.2006, 0:26

Vzhledem k tomu,ze nemam moznost kdykoli nahlednout na stranky MG.Je pak pro me dost velky problem to vse nove precist,natoz odepsat na temata.Fakt se nestacim divit,co se tady zacina dit a uplne zbytecne.

S474N je "rypak" :wink: svoje nazory pousti ven jak mu prijdou pod ruce,nekdy si neuvedomuje,ze to prehani a ze se to muze nekoho dotknout.Kazdopadne sem myslel,ze mu dam po čuni ja prvni :twisted:

Znam vlastne vsechny lidi z klubu ty co strili zavody LOS.
Nikdy sem si nevsiml,ze by snad nekdy na zavodech vznikly nejake rozpory.Parta jsme vyborna a vsichni se skvele bavime,Jihlava,zavody,srazy....Hadky jsou vzdycky jen pres text...(stejne jako ja s byvalkou)

Ty Vase vystupy s klubu,nejsou to prave reseni.Chapu,ze chcete resit veci ktere vas zajimaji a nekterym se to ci ono libi a jinym ne.


Nerad bych prisel o kamarady.Zkuste resit problemy trochu jinak....zacinam mit pocit,ze je treba italske obcanstvi.
Life On The Edge

Příspěvky: 50

Registrován: pát 27.1.2006, 14:16

Zbraň: GLOCK

Příspěvek od premek » stř 30.8.2006, 1:57

[quote="stengan"][/quote]

Sice to možná není moc relevantní a pravděpodobně to spoustě moderních frikulínů hne žlučí, ale pokud má mé zájmy hájit někdo s pravopisem školáka druhé třídy, není se co divit že se dovolím ohradit proti takovému "hájení". Každý (i písemný) projev vypovídá o svém autorovi a já osobně si myslím, že je potřeba dodržovat určitou kulturu. Zamyslete se nad tím, co o vás vypovídá váš projev.

Divíte se, že vám lidé nevěří, že dotáhnete složitý právní spor do konce když nedokážete napsat jednoduchou větu bez několika hrubek? (Ne, věta "Prší." se opravdu nepočítá)
Uživatelský avatar

Příspěvky: 373

Registrován: pát 12.5.2006, 15:00

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Mladá Boleslav

Příspěvek od String1 » stř 30.8.2006, 7:47

Vím, že je to kapku od tématu, ale nedá mi to. Jak jsem už psal, Stena osobně neznám, ale podle jeho přízpěvků a názorů si rozhodně nemyslím, že je hlupák, spíš naopak. Jedna věc je, inteligence vrozená a druhá něco, co se člověk naučí, jsou věci, které někomu jdou a jiné ne. Co se týče pravopisu, sám na tom nejsem úplně skvěle a přesto si myslím, že nejsem hlupák, už jen proto co a kde dělám by asi tohle tvrzení neprošlo. Je to o tom, jestli si tady chceme povídat a nebo řešit dokonalost nás samotných.
Můj názor je, že tohle je dost podpásovka a není to zrovna moc dobrá ukázka tvé vlastní inteligence, pokud si něco podobného nedokážeš dát dohromady (nechtěl jsem se tě v žádném případě dotknout, to nebyl záměr, ale zkus se nad tím zamyslet sám).
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1122

Registrován: čtv 29.9.2005, 21:33

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Wien8, Praha8 ______________________ »» zbranekvalitne.cz ««

Příspěvek od MarK » stř 30.8.2006, 10:26

Mě samotného Stenův styl psaní taky někdy dohání k šílenství, když to musím luštit, ale to nic nemění na obsahové kvalitě jeho příspěvků.
A ze zkušenosti vím, že k výtkám za pravopis se většinou diskutující uchylují když dojdou pádnější argumenty, tak doufám, že to tak neskončí tady.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1277

Registrován: stř 05.7.2006, 17:10

Zbraň: Glock 17 Gen4

Bydliště: Praha

Příspěvek od para » stř 30.8.2006, 10:55

premek píše: Sice to možná není moc relevantní a pravděpodobně to spoustě moderních frikulínů hne žlučí, ale pokud má mé zájmy hájit někdo s pravopisem školáka druhé třídy, není se co divit že se dovolím ohradit proti takovému "hájení". Každý (i písemný) projev vypovídá o svém autorovi a já osobně si myslím, že je potřeba dodržovat určitou kulturu. Zamyslete se nad tím, co o vás vypovídá váš projev.

Divíte se, že vám lidé nevěří, že dotáhnete složitý právní spor do konce když nedokážete napsat jednoduchou větu bez několika hrubek? (Ne, věta "Prší." se opravdu nepočítá)

Někdo se tu chystá hájit tvé osobní zájmy :?: Vážně :?: A jestli chceš dodržovat kulturu tak začni u sebe a nikoho neurážej páč to zase potom vypovídá cosi o tobě. :wink:
"Only the dead have seen the end of war."

Příspěvky: 50

Registrován: pát 27.1.2006, 14:16

Zbraň: GLOCK

Příspěvek od premek » stř 30.8.2006, 12:03

Jistě, několikrát zde přece padlo (předtím než se dospělo k tomu, že je to hlavně zájem prodejců), že se celá akce podniká pro blaho nás střelců ...

Nevím o tom, že bych někoho urazil - ohledně pravopisu se stačí přece podívat na ty příspěvky (zpěv mi nejde, proto raději přispívám) a je to evidentní.

Nikde jsem také nenapsal, že Stengan nebo kdokoliv jiný je hlupák, nepokoušejte se číst mezi řádky a vsouvat tam něco, co tam není.

A rozhodně inteligenci nikoho nesoudím podle pravopisu, to se v mé zprávě také neobjevilo.

Teď už se to ke stenganovi nebude vztahovat vůbec...
Když vám přijdou dvě nabídky, jedna napsaná stylisticky i mluvnicky správně a druhá halabala zmotaná a plná hrubek, která automaticky vzbudí více důvěry? To samé ovlivňuje i večkerá podání a další správní úkony. Nemyslete si, že rozhodují jen fakta, pokud jsou fakta na hraně (jako např. v případě EFMJ), rozhoduje právě dojem, který každá strana vzbudí.


PS: Vaše odpovědi se mi moc líbily :)

EDIT BY MODERATOR: nepoužívejte prosím citace v reakci, která následuje konkrétní příspěvek. Děkujeme.

cmk

Uživatelský avatar

Příspěvky: 6790

Registrován: úte 04.10.2005, 12:24

Bydliště: EU :-(

Příspěvek od cmk » stř 30.8.2006, 12:05

Premek> Stengana jsi napadl prave tim, zes prohlasil cosi o neduveryhodnejch nabidkach apod...

Myslis, ze ty lejstra bude psat sam Stengan? Oni s Willym a jeste nekym budou ti, co to zaridi, vymysli, ale papiry budou psat pravnici (resp. jejich sekretarky)
Motto: Rychlejší, než 158 na drátě je 357 na opasku
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Pokud víš, kolik máš zbraní, nemáš jich dost.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 373

Registrován: pát 12.5.2006, 15:00

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Mladá Boleslav

Příspěvek od String1 » stř 30.8.2006, 12:25

Obávám se, že se zde motá víc věcí dohromady, jak jsem sám řekl, nejsem v pravopisu zrovna silák, ale také, když budu psát oficiální dopis, nebo nějaké lejistro, které mě bude mít zastupovat, forma bude jiná a také čas věnovaný tomu se bude kapku lišit. Tady si ale myslím, že se mezi sebou baví banda lidí, které baví zbraně a okolí kolem nich, kam samozřejmě spadá i použitá munice a že jsme ochotni nějaké překlepy a hrubky tolerovat, protože nenesou podstatu věci, ale jen dotváří ten celí styl. Oddělil bych tohle od sebe. Nejsem sice ostřílený diskuzník v oblasti střelectví, ale dovolím si tvrdit, že v oblasti internetu ať už se jedná o elektroniku, auta i obyčejný chat, nějakou tu zkušenost mám a opravdu si nevybavuji, že by se kdekoli řešil pravopis, ano, nějaké to rejpnutí, asi určitě, ale někoho za to zatracovat (omlouvám se, ale fakt mi to tak zní), to vypadá nějak divně. Možná je to jen názor můj, ale podle lidiček, co se tady k tomu vyjádřili, si myslím, že ne. Jsem obyčejný člověk, je mi 27 a dělám technika, možná to není zrovna vysoká pozice, ale pořád si tak nějak myslím, že trotl být také nemohu a pokud mě někdo soudí dle "dokonalého" pravopisu, prosím, jeho volba, nechci a nebudu se hádat, jen si myslím, že jsou daleko důležitější měřítka, dle kterých lze soudit lidi.
Už to zabíhá dost do extrémů, tak toho raději nechám, asi z toho stejně nevzejde nic dobrého a to by podle mě měl být vždycky cíl diskuze.

Zpět na „Chyby, návrhy, zlepšení, podpora“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz