Vystoupení z klubu


Napište nám názor , chyby, nové nápady, zlepšení aj. na stránky MujGLOCK.com

Příspěvky: 359

Registrován: sob 10.9.2005, 18:09

Příspěvek od Maco » stř 30.8.2006, 21:05

Nic proti panove ale nezda se vam trosku stupidni porad probirat pravopis toto forum je trosku o necem jinem nez cestine to si probirej te na jinem foru. Posledni dobou se tu zacinaji resit uplne p....... a nic co by patrile ke zbranim a tema pribuznemu.

PS.: pokud se vam nelibi jak nekdo pise tak to nectete!!!!! :evil:

POKUD TADY NEKOMU VADI ZE PISU BEZ DIAKRITIKY TAK AT SI TRHN. 8)
Uživatelský avatar

Příspěvky: 121

Registrován: úte 16.5.2006, 14:41

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Praha, Berounsko

Příspěvek od netopyr » stř 30.8.2006, 22:11

Vadí špatně se to čte. Trhnul jsem si a nepomohlo to, co mám dělat ?
Uživatelský avatar

Příspěvky: 429

Registrován: úte 15.11.2005, 23:05

Zbraň: GLOCK

Příspěvek od rostar » stř 30.8.2006, 22:28

Nevým co řežýte nějakí pravopyz. Že pýšu jako kokot, no a co? Jsem ve funkcy řetitele společnosty, skuzte mně s ný zezadyt. *92* Fýgu borovú *40* Pamlsek pro češtináře :wink: R
Si vis pacem, para bellum!

Příspěvky: 359

Registrován: sob 10.9.2005, 18:09

Příspěvek od Maco » stř 30.8.2006, 23:26

netopir: to je na tobe :lol:

rostar: ti jsy muj clovek :D
Uživatelský avatar

Příspěvky: 373

Registrován: pát 12.5.2006, 15:00

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Mladá Boleslav

Příspěvek od String1 » čtv 31.8.2006, 6:55

Omlovám se, nechal jsem se unést a jsem rád, že většina zde se pohybujících lidí je stejného ražení 8)
Uživatelský avatar

Příspěvky: 705

Registrován: úte 18.4.2006, 14:29

Zbraň: GLOCK

Bydliště: DOMA

Příspěvek od stengan » čtv 31.8.2006, 19:46

Tak trochu od tématu.Psát dopis na zkušebnu není třeba pouze se to donese a oni to na základě zaplacení poplatku přezkouší a oni se písemně vyjádří jak to je nebo není s EFMJ.Dál co se týče mého pravopisu tak uznávám že to zaprvé po sobě nečtu když to umistuju na web a potom tu není takové chytré tláčítko zkontroluj pravopis tak v případě že se někoho dotýká můj pravopis nemusíte to číst,ale pak vám většinou uteče poenta celého vlákna.sten. :wink:
P.S co se týče Přemka tak jsem to pochopil jen se snažil naznačit že by to v případě vážnosti stím posuzováním měl psát někdo kdo umí trochu víc pravopis a beru na vědomí.
Jínak že jsme oslovili i prodejce kteří vyjádřili svojí touhu znát také závěr zkoušky a případně přispet finančně si myslím že jen pomůže celé věci protože když to dopadne dobře a já jsem přesvěčen že ano tak Federál EFMJ bude v každém obchodě se zbraněma a střelivem. :wink:
Uživatelský avatar

Příspěvky: 429

Registrován: úte 15.11.2005, 23:05

Zbraň: GLOCK

Příspěvek od rostar » čtv 31.8.2006, 20:44

Stene, ať je to jak chce, jsem rád, že opět komunikuješ. To je totiž podle mně správná cesta :wink: R
Si vis pacem, para bellum!
Uživatelský avatar

Příspěvky: 373

Registrován: pát 12.5.2006, 15:00

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Mladá Boleslav

Příspěvek od String1 » pát 01.9.2006, 7:11

*52* *52* *52* určitě
Uživatelský avatar

Příspěvky: 705

Registrován: úte 18.4.2006, 14:29

Zbraň: GLOCK

Bydliště: DOMA

Příspěvek od stengan » sob 02.9.2006, 12:00

Jsem nekomunikoval jen proto že jsem byl na dovče u německých hranic a tam bohužel nebyl signál a baterka v notasu vydržela jen na to nejnutnejší cca hodku deně jínak to že nejsem čelene klubu MG nemění nic na tom že bych dále nebyl na tomto webu nebo se nepodílel na závodech v |LOSu atd..To jen pro upřesnění.sten :wink:
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Příspěvek od S474N » sob 02.9.2006, 12:04

stengan: stale clenem jsi. Vyloucen si nebyl a spise bych doporucoval to probrat osobne. Nicmene minimalne do konce roku muzes vyuzivat vsech vyhod, co ti clenstvi nabizi.
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek
Uživatelský avatar

Příspěvky: 705

Registrován: úte 18.4.2006, 14:29

Zbraň: GLOCK

Bydliště: DOMA

Příspěvek od stengan » sob 02.9.2006, 12:25

Jj toho jsem si s Willym vědom,ale vzhledem ktomu,že se bude řešit ta zkušebna tak samozdřejmě vystoupíme z klubu MG jak jsem už mnohokrát psal,aby to náhodou nepošpinilo dobré jméno klubu MG,ale to proberem osobně ve Slaným na LOSu.sten. :wink:
Uživatelský avatar

Příspěvky: 421

Registrován: pát 01.4.2005, 18:57

Zbraň: GLOCK

Příspěvek od SINCITYMAN » sob 02.9.2006, 13:14

Já osobně nevidím důvod pro to aby člověk který chce udělat něco co se ostatním nelíbí soukromně nemohl udělat cokoliv co není nezákonné,jen to nebude pod "hlavičkou" a není to důvod k vystoupení,vyloučení,zasvěcení,pomoče.. :lol: ..a čehokoliv jiného ...
Uživatelský avatar

Příspěvky: 705

Registrován: úte 18.4.2006, 14:29

Zbraň: GLOCK

Bydliště: DOMA

Příspěvek od stengan » sob 02.9.2006, 13:20

Jj ale prostě to je jednoduší pro všechny strany.Samozdřejmě tohle není jediný a hlavní důvod´,ale to je osobní věc kterou bych tady nerad rozebíral a pouštěl se do nějakých ukvapených závěrů prostě jsme se s Willym ruzhodli nebejt dále členy MG a to je celý.sten :wink:

P.S a stejně nenáme GLOCKy :lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar

Příspěvky: 421

Registrován: pát 01.4.2005, 18:57

Zbraň: GLOCK

Příspěvek od SINCITYMAN » sob 02.9.2006, 13:27

To tu zůstanu jedinej bez Mloka :(
Uživatelský avatar

Příspěvky: 429

Registrován: úte 15.11.2005, 23:05

Zbraň: GLOCK

Příspěvek od rostar » sob 02.9.2006, 13:47

Stengan, Willy: To je samozřejmě vaše sváté právo a těžko vám do toho může někdo kecat. Možná, snad, vás někdo může požádat o znovuzhodnocení popřípadě přehodnocení celé situace. Tak já tak činím neb tříštění sil je netaktické. Měli bychom táhnout za jeden provaz. Satana osobně neznám, ale podle toho jak vede tyhle stránky a z jeho příspěvků soudím, že je to člověk na svém místě a má můj respekt. Navíc jeho nabídka teď v posledním příspěvku je férová. Přesně takhle by to mněli chlapi dělat. Toť můj nezasvěcený názor. Nevím co mezi váma ještě je, ale pokud jste si nevypálili báraky tak tahle banální rozepře nemusí nutně vézt k rozbíjení klubu. R
PS: Já jsem doposud o členství v klubu nežádal díky mému vytížení. Byl bych klubu asi prd platný, ale stále mně to láká.
Si vis pacem, para bellum!
Uživatelský avatar

Příspěvky: 705

Registrován: úte 18.4.2006, 14:29

Zbraň: GLOCK

Bydliště: DOMA

Příspěvek od stengan » sob 02.9.2006, 14:14

Síly nedělíme ale pouze přesouváme na potřebné využití tak kde se něco dělá pro střelce obecně.Ted jsem se asi zase dotkl mnoho lidí,ale nemyslím to zle jen chci něco dělat tak,aby to bylo videt nejen pro členy MG na srazech.Prostě chcem dělat věci jak si myslíme a ne jen otom debatovat na webu a psát články.Nic proti tomu nenám a je přeba tu i napsat že i MG se podílí aktivně na dění kolem závodů v LOSu a za to Jasíkovi vřelé díky.Jen si myslím že nás tam chodí dost,abychom se mohli na tom podílet aktivněji a vzhledem ktomu,že jsem dostal negativní odpověd,že to stačí a není to těd ta pravá cesta kudy kráčí MG,tak jdem prostě jen po své cestě a až se znovu setkáme,tak se uvidí jak to bude dál,ale ted je to tak že prostě odcházíme a svoje služby nabýzíme jiným kteří chtějí a mají společné cíle jako jsou ty naše.sten.
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Příspěvek od S474N » sob 02.9.2006, 14:24

stengan: jde o to, ze sve sluzby jinym muzes nabizet v soubehu s MG - obvzlaste, kdyz ti druzi jsou uzkymi partnery jako LEX ci SWAMP. Tam je to naopak vitano a zadouci. Sam vis, ze lidi v MG, kteri chteji neco delat se daji spocitat na prstech jedne (mozna maximalne obou) ruky. Zbytek pouze prispiva (at jiz financne nebo zde na foru pisemne) a vyhovuje jim to takove, jake to je.

PS. uvital bych, kdyby zde kazdy vyjadroval svuj nazor a verim, ze i Willy ma svuj rozum a umi se zde vyjadrit i sam za sebe. Nemyslim si, ze by tomu cokoliv branilo.
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek
Uživatelský avatar

Příspěvky: 421

Registrován: pát 01.4.2005, 18:57

Zbraň: GLOCK

Příspěvek od SINCITYMAN » sob 02.9.2006, 14:28

Stengan:Podívej není povinnost být aktivním členem a není chyby dělat něco mimo klub,to je snad jasné,podle mne by mělo smysl vystoupit kdyby ses cítil uražen,což je subjektivní ale důležitý pocit do kterého ti(vám)nemá co kdo kecat a pak to je jasné,nebo pokud si myslíš že ti pouhé členství nic nepřinese,nebo když si myslíš že by tě brzdilo v jiných aktivitách,každopádně jak tu padlo máš nárok na vše co klub přináší do konce roku a pak se uvidí....
Uživatelský avatar

Příspěvky: 705

Registrován: úte 18.4.2006, 14:29

Zbraň: GLOCK

Bydliště: DOMA

Příspěvek od stengan » sob 02.9.2006, 14:36

To je to co právě je dost spekulativní a nechci otom polenizovat protože se to netýká klubu jen někerých čelnů a protože ti členové jsou v klubu tak mi tam prostě být nechcem to je celé.sten.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 421

Registrován: pát 01.4.2005, 18:57

Zbraň: GLOCK

Příspěvek od SINCITYMAN » sob 02.9.2006, 14:45

Ok už končím, každopádně pro mně nejsi o nic míň kamarád a Willi taky....

Zpět na „Chyby, návrhy, zlepšení, podpora“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz