Zablokované auto jiným autem - jak byste reagovali?


Ostatní debaty mimo zaměření, vtipy, když se prostě chcete vykecat :-)

Příspěvky: 35

Registrován: ned 20.11.2016, 11:10

Zablokované auto jiným autem - jak byste reagovali?

Příspěvek od Ringit » pon 27.2.2017, 20:00

Ahoj, zrovna se mi stala taková situace. Přijdu k autu a potřebuji vyjet. Přede mnou auto a zabržděný. Čekám asi 10min na strážníky a v tom se ze vchodu objeví 5 tmavších občanů. Řekl jsem slušně řidiči, že si tam mohl dát telefon. Odpověděl (jedinej střízlivej), že se omlouvám, že se zdrželi. Už jsem neřešil a odemykám auto. V tom se do mně pustil zbytek, že mám pěknou tvářičku, tak ať se mi nic nestane a jestli mám problém atd... Nasranej jsem mlčky sednul do auta a myslel na svoje děti, že mi ty zoufalci za to nestojí, ale vadí mi, že si o sobě taková lůza myslí, že má navrh. Setkali jste se s něčím podobným? Jak by jste reagovali?

Odesláno z mého VIE-L09 pomocí Tapatalk

Příspěvky: 168

Registrován: čtv 16.1.2014, 14:12

Bydliště: Chodsko

Re: Jak byste reagovali?

Příspěvek od Tomak » pon 27.2.2017, 20:18

A jak jinak bys chtěl, i když věřím že chtěl, reagovat ?
Je pár možností.
Ale jedno mají společný. Budeš v prdeli. Slovní upozornění ohledně slušnosti skončí u fyzický konfrontace a budeš v prdeli. Ukazovat nebo tasit zbraň v tomhle případě je úplně mimo, takže bys byl v prdeli. Volat na to policajty je na nic. Pokud hodně umíš s teleskopem, můžeš jim domluvit, oni zavolají policajty a budeš v prdeli ty hnusnej rasisto.
Ať to vezmu odkudkoli, udělat cokoli jinýho, byl bys v již tolikrát zmíněné části těla.
Za mě palec hore za pevný nervy a dobrý rozhodnutí !!
G17gen4, G19gen4, G43, SW MP9, Mossberg M590, SKS, CZ 858

Příspěvky: 35

Registrován: ned 20.11.2016, 11:10

Re: Jak byste reagovali?

Příspěvek od Ringit » pon 27.2.2017, 20:34

No to právě jinak to asi nešlo Ale vadí mi takový lidi a ještě si myslí, co je to za borce.

Odesláno z mého VIE-L09 pomocí Tapatalk
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Re: Jak byste reagovali?

Příspěvek od S474N » pon 27.2.2017, 21:32

Ringit: a tos nezkusil troubit? Ja nevim, ale tohle docela bezne funguje. Pripadne i to, ze ten, kdo autem "uzavre" nekoho jinyho, ze necha kolegialne odbrzdeno a kazdy si to muze odsunout.

BTW a vypni si laskave ten stupidni podpis z Tapatalku, nikoho nezajima, co mas za vrak.
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek
Uživatelský avatar

Příspěvky: 477

Registrován: úte 18.8.2009, 10:55

Zbraň: ANO

Bydliště: près Austerlitz

Re: Jak byste reagovali?

Příspěvek od havran » pon 27.2.2017, 21:38

Já bych je všechny postřílel, rozjezdil tím autem, zbytky nacpal do jejich vraku, ten zapálil a odjel. Napřed bych si teda ještě udělal to místo na vyjetí. V případě frekventované lokality bych je poresil nožem, peprakem, teleskopem, polní lopatkou a svycarakem. Následný postup bych zachoval.

Příspěvky: 35

Registrován: ned 20.11.2016, 11:10

Re: Jak byste reagovali?

Příspěvek od Ringit » pon 27.2.2017, 21:41

Nooo a četl jsi silniční zákon, co je tam o troubení? Navíc, sám jsem několikrát zažil, když mi troubení vzbudilo děti. A to nebudu mluvit o plastových oknech, který když jsou úplně zavřený, tak toho moc nepropustí. A psal jsem, že bylo zabržděný.

Jestli se tě dotknul podpis, tak sorry, bylo to implicitně nastavený a nějak jsem si toho nevšiml.

Mimochodem, myslíš, že kdybych troubil a moje troubení by je skutečně přilákalo, že by reagovali jinak?

Příspěvky: 35

Registrován: ned 20.11.2016, 11:10

Re: Jak byste reagovali?

Příspěvek od Ringit » pon 27.2.2017, 21:42

Díky havrane
Uživatelský avatar

Příspěvky: 477

Registrován: úte 18.8.2009, 10:55

Zbraň: ANO

Bydliště: près Austerlitz

Re: Jak byste reagovali?

Příspěvek od havran » pon 27.2.2017, 21:45

Rád jsem pomohl.

No a pak domů, uložit děti, a hurá na pivko[WINKING FACE]
Uživatelský avatar

Příspěvky: 477

Registrován: úte 18.8.2009, 10:55

Zbraň: ANO

Bydliště: près Austerlitz

Re: Jak byste reagovali?

Příspěvek od havran » pon 27.2.2017, 21:46

A Satane, nešťourej, kdyby ses pořádně učil, mohls dnes mít taky pořádnej telefon. Místo toho okousanýho.
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 3091

Registrován: ned 21.11.2010, 12:57

Re: Jak byste reagovali?

Příspěvek od reddog » úte 28.2.2017, 6:40

ringit:
setkal. Čekal jsem mimo auto dobře čtvrt hodiny. Po deseti minutách jsem volal strážníky s tím, že mi cizí vozidlo blokuje výjezd na ulici ... Tak nějak jsem čuchal, že nebudou mít moc zájem přijet hned a řešit to. Už jsem se s tím setkal. Vyfotil jsem si RZ auta a na tři maníky při příchodu hodil úsměv, že by jako mohli odjet (asi slyšeli, že jsem volal kvůli zablokovanému vozu, mluvil jsem dost nahlas). Sice mi nic neříkali o hezké tvářičce, zato na mne řvali, ať je ne..ru, protože hned zavolají další z rodiny. Vycouval jsem do auta, nastartoval a částečně otevřel okno a fingoval volání: "Okamžitě mi pošlete výjezdovku na ulici .... vozidlo RZ .... . Podezření na hledané osoby. Opakuji..." Po "opakuji" byli dva okamžitě v autě a ten třetí utíkal přes sídliště někam do polí. Pak jsem si zkontroloval kam odjíždí ti dva a raději jsem jel na druhou stranu. Přeci jen, opatrnosti nikdy nezbývá.
Měl jsem strach, protože tahle čeládka si dovoluje vždy jen v přesile. Měl jsem i obavu o auto, že do něj kopnou, poškrábou, prostě poškodí. Následně jsem měl i trochu obavu, aby se jich fakt nevyrojilo víc, přeci jen, bylo to ve "vyloučené lokalitě". Ale prostě jsem si vsadil na to, že v případě příjezdu hlídky by se nechtěli zpovídat a raději vycouvají. Vyšlo to. Strážníci se neobjevili a to přesto, že budku mají deset minut pěšky a vozem z jiné stanice by to taky dali do patnácti minut při tom provozu.

Příspěvky: 14

Registrován: stř 08.2.2017, 15:16

Zbraň: Zatím nic, bude G

Bydliště: České Budějovice

Re: Zablokované auto jiným autem - jak byste reagovali?

Příspěvek od MailouTheOne » sob 04.3.2017, 17:53

Hmm... Bohužel máme každý své zkušenosti a blahopřeji za zachování chladné hlavy, každý jiný akt by se mohl vymstít neadekvátní reakcí.
Má zkušenost:
Benzínka, 20:00 nedaleko vyloučené lokality v ČB, zaparkoval jsem za benzinkou a šel si koupit něco na zub. Když jsem se vrátil k autu, už u něj stála podezřelá osoba. Přicházím k autu, odemykám a hláška.
Hele nemáš búra?
Nemám sorry. (to byla první chyba, projevil jsem slabost/zdvořilost)
Tak aspoň pětku. (zajímavá gradace)
Nemám. A nasedám do auta, týpek chytne dveře.
Naval pade, nebo bych si mohl vzít víc.
Dveřmi jsem ho odstrčil, tím vyvedl z rovnováhy, zabouchl, zamkl a začal startovat.
Individuum vzalo za kliku, lehce praštilo do okénka a začlo řvát něco o zm*dech a podobně.
Jednička, plnej a nazdar.
Přiznám se, měl jsem pěkně nahnáno.
Já bych reagoval taky co nejpasivněji, asi jako ty.
Uživatelský avatar

Partner MujGLOCK

Příspěvky: 2139

Registrován: sob 11.11.2006, 17:40

Re: Zablokované auto jiným autem - jak byste reagovali?

Příspěvek od john.hawk » úte 07.3.2017, 10:11

pěkná situace z praxe. Bbbý by bylo to kdybys měl sebou třeba malé dítě.. tak by to nebylo uplně jednoduché.. Z vlastní zkušenosti můžu doporučit vyhnout se kontaktu uplně.. držet si vzdálenost..upozornit na kamery na benzínce nebo fingovat telefonát na švestkárnu..

Příspěvky: 265

Registrován: pon 28.5.2012, 14:59

Zbraň: HK P30S

Re: Zablokované auto jiným autem - jak byste reagovali?

Příspěvek od nico » pát 17.3.2017, 11:25

Tomak to docela shrnul a harvan solidně pobavil :)

cmk

Uživatelský avatar

Příspěvky: 6790

Registrován: úte 04.10.2005, 12:24

Bydliště: EU :-(

Re: Zablokované auto jiným autem - jak byste reagovali?

Příspěvek od cmk » pát 17.3.2017, 16:07

Na benzince.. Prodavam Krabicku Federal EFMJ 2 manikum.
Zastavi vedle nas auto, 1 vyleze a rika: "Chlapi, co nejaky parfemy?", druhej zacina otevirat dvere, vzadu dalsi 2.
Odpoved: "Jasne, muzu platit ve dvacetipetikorunach" (v ruce krabicku Federalu).
"Hmmm, tak nic...", sedli do auta a odjeli.

Pred obchodakem s mladym, byly mu tak 4? Plus minus.
Prichazim k autu a nic, jen o par metru dal nekdo s nekym keca u auta. Odemknu a v tomhle veku to decku stejne trochu trva... V ty chvili ty 2 k nam... Bulharsky typy. Na utek to nebylo.
Otevrel jsem dvere, aby ten, co obchazel auto na me nemohl primo, ten co sel primo zacal neco rikat, tak rikam moment, usadim malyho... Usadil jsem ho, pripoutal tak, primarne koukal na toho, co mezi mnou a jim nebyly dvere, ten druhej zustal u cumaku auta, kdyz videl, ze z tyhle strany zadna konverzace nebude.
Kdyz jsem ho pripoutal, dvere jsme zavrel, auto zamknul a s vyrazem Ruskyho mafiana rekl: "Co chces?", "Nechcete koupit....", "Nechci, pozor, at te neprejedu", u dveri, odemknout, nasednout, zavrit, zamknout, startovacka, protoceni 6 valcu... Pri couvani jsem zadnou dutou ranu nezaslechl... Asi fakt uhnul.

Ridim se pravidlem: "Dostatek sebevedomi kdekoho odradi".
Motto: Rychlejší, než 158 na drátě je 357 na opasku
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Pokud víš, kolik máš zbraní, nemáš jich dost.

kkk

Příspěvky: 57

Registrován: čtv 19.11.2015, 11:22

Zbraň: zatim nemam

Re: Zablokované auto jiným autem - jak byste reagovali?

Příspěvek od kkk » pát 17.3.2017, 17:18

cmk: Tim se ridim i ja, proste ukazat sebevedomi. Stejny i u zvirat, proste nesmi se ukazat strach. Jak to zvire vyciti strach z tebe tak je to v haji.

Zpět na „OFF TOPIC - BEZ ZAMĚŘENÍ“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz