Závěr - odření


Debata o pistolích GLOCK

Příspěvky: 195

Registrován: pát 02.3.2012, 20:51

Zbraň: Walther PPQ

Bydliště: MOST

Re: Závěr - odření

Příspěvek od Deringer » pon 24.12.2012, 18:46

Horacio, neni zac se omlouvat ;).
Uživatelský avatar

Příspěvky: 146

Registrován: pát 16.12.2011, 8:33

Zbraň: GP K100 Mk.7

Bydliště: Tam kde vidíš co dýcháš

Re: Závěr - odření

Příspěvek od kašpar » úte 25.12.2012, 9:15

pánové nečilte se, já honzíka docela chápu. než jsem glocka koupil, měl jsem o něm díky tomuto fóru načteno hory informací. O "nesmrtelné" hlavni, povrchu který vydrži vše a vůbec pistoli co vydrží vše a nikdy se neporouchá. snadná rozborka pro pětileté dítě. A přece při první rozborce už jsem zde psal dotazy, které jste četli tisíckrát. Taky jsem se divil, že můj mazel má mít bebino v podobě oleštěného závěru, když má nesmrtelnou povrchovku :D, když jde o první zbraň, jde přece o lásku :lol: . To je jako když vám onemocní dítě přeci. Tak mějte pochopení.

a abych nebyl úplně OT.

ANO honzíku závěr se oleští, používáním. zejména při vytahování z pouzdra, zjisti si kde ti pouzdro doléhá na zbraň a pokud to odpovídá oleštění je to ok
----------------------------------------
Hrdý občan České Banánové Republiky. Vote AVATAR for Prezident
GP K100 Mk.7
Uživatelský avatar

Příspěvky: 74

Registrován: sob 21.7.2012, 10:08

Zbraň: Glock 17

Bydliště: Liberec

Re: Závěr - odření

Příspěvek od Horacio » úte 25.12.2012, 9:58

Kašpare, nejde o to se rozčilovat, já jsem se ho také zastával, ale přečti si jeho poslední příspěvek, ve kterém prakticky uvádí, že dal úmyslně hloupej dotaz a čekal, jestli bude někdo reagovat. To nemá přece nic společného s dotazem někoho, kdo je překvapen s odřením závěru na své zbrani a jako nový vlastník zbraně chce poradit. Znám plno lidí, kteří si například myslí, že Glock je tak perfektně vyroben, že po celou dobu jeho životnosti se nemusí čistit a podobné nesmysly. Ale to je přece o něčem jiném.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1305

Registrován: stř 30.3.2011, 10:22

Zbraň: G19 4.gen

Bydliště: Praha

Re: Závěr - odření

Příspěvek od kolaCZek » úte 25.12.2012, 12:09

Horacio: Coze? On by se mel cistit? :D
Never argue with an idiot, they drag you down to their level and then beat you with experience.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 74

Registrován: sob 21.7.2012, 10:08

Zbraň: Glock 17

Bydliště: Liberec

Re: Závěr - odření

Příspěvek od Horacio » úte 25.12.2012, 12:59

Čistit samozřejmě pouze o druhý svátek vánoční, jinak se jednou za pět let vypere na vyvářku v pračce :lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar

Příspěvky: 394

Registrován: stř 23.8.2006, 20:00

Bydliště: Praha

Re: Závěr - odření

Příspěvek od yokyto » stř 26.12.2012, 8:54

Zdravím všechny a dovolím si reagovat. Otázka jako taková není hloupá. Objevuje se velice často a to i na zahraničních forech. Konec konců kdyby to byla blbost, tak se výrobci nezabývají vývojem co nejodolnějších povrchovek. Někdo si holt potrpí na perfektní povrch bez škrábanců a odřenin, někdo má rád opotřebenou. Konec konců povrchovka také prodává zbraň. Já třeba udržuji mé zbraně tak aby byly v pořádku. Nakonec jsem si na Kimbra dal Gankote a jsem bez problémů po 4 letech takřka bez poskvrny a to ho nosím. Ale pokud jde o Honzíka a postnul otázku z důvodu jak uvedl, pak je hloupý on a ještě se k tomu přiznává.
Glock 17 MOS, Sig P 320 FS, Remington 870 Tactical, Par Mk 3
Uživatelský avatar

Příspěvky: 146

Registrován: pát 16.12.2011, 8:33

Zbraň: GP K100 Mk.7

Bydliště: Tam kde vidíš co dýcháš

Re: Závěr - odření

Příspěvek od kašpar » stř 26.12.2012, 15:16

Horacio píše:přečti si jeho poslední příspěvek, ve kterém prakticky uvádí, že dal úmyslně hloupej dotaz a čekal, jestli bude někdo reagovat
horacio: tohle mi uteklo. Snad to byla jen řečnická otázka :?:
----------------------------------------
Hrdý občan České Banánové Republiky. Vote AVATAR for Prezident
GP K100 Mk.7

Zpět na „Pistole GLOCK“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz