Zbraně LOBO Žatec -Ing. Pavel Vlk


Osobní zkušenosti s prodejci, s obsluhou střelnic apod.

Příspěvky: 5

Registrován: sob 01.8.2015, 11:22

Zbraně LOBO Žatec -Ing. Pavel Vlk

Příspěvek od Mitia » čtv 06.8.2015, 13:10

:arrow: Typ: Prodejce
:arrow: Město: Žatec
:arrow: Název: LOBO
:arrow: Web:http://zbranelobo.com/

Prodejna pěkná, prostorná. Před dovolenou jsem chtěl ještě stihnout osahat a zamluvit Glocka. Po telefonátu na prodejnu jsme se domluvili na čase mimo otevírací dobu, která nám vyhovovala, čoz bylo první plus, s tím, že bych si rád osaha G17, 19 3+4 gen, bez záruky, že jsem rozhodnut jej koupit. Prohlídka pistolí byla bezvadná, rozebránía sestavení zbraně, uživatelské zkušenosti, doporučení na základě osobních zkušeností, prostě super, ale s přístupem, který mě netlačil věc koupit, zamluvit. Ukázka doplňků ( nabídka jejich operativní montáže - stojina, mušky, hledí, záslepky, záchyt ... ect ... ). Výběr ze střeliva v 9x19 byl SB a Limity ( prodejce mě upozornil, že Limity nemusejí běhat na 100 % z krabičky ( pytlíku ) a pokud by to tak bylo, že je mám na prodejnu přinést a na mašině je přežehlí, pak, chodí ok ). Nakonec jsem odcházel s G17 :) a byť mám jiné prodejce v okolí, rád se do Žatce vrátím.
Naposledy upravil(a) Mitia dne ned 09.8.2015, 13:14, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1251

Registrován: pát 07.9.2007, 13:47

Bydliště: LKPR

Re: Zbraně LOBO Žatec -Ing. Pavel Vlk

Příspěvek od Biggles » čtv 06.8.2015, 16:18

Limit rozhodně NENÍ OK.

Příspěvky: 5

Registrován: sob 01.8.2015, 11:22

Re: Zbraně LOBO Žatec -Ing. Pavel Vlk

Příspěvek od Mitia » pát 07.8.2015, 22:07

No, Limity jsem střílel v 9mm zatím jen z CZ 75 a tam je to žralo v klidu, byť to není na terčovku z 25 m, ale na " akčnější " střelbu ok, u Glocka jsem je ještě nezkoušel. Dále jsem Limity zkoušel v 45 ACP a tam jsem z nich opět nebyl vyloženě nadšen ( praskající, deformující se nábojnice ), zaprasená hlaveň jako od WOLFů.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1251

Registrován: pát 07.9.2007, 13:47

Bydliště: LKPR

Re: Zbraně LOBO Žatec -Ing. Pavel Vlk

Příspěvek od Biggles » sob 08.8.2015, 1:40

Limit "rozebral" už tolik krochen, že do zbraně si je nabije buď neinformovanej nebo ten, co má pocit, že mu ruce narostou ještě jednou...

Příspěvky: 279

Registrován: pon 24.9.2012, 9:39

Re: Zbraně LOBO Žatec -Ing. Pavel Vlk

Příspěvek od Řepa » pát 01.7.2016, 22:19

Nektualizované stránky. Málem jsem tam jel pro revolver, který byl na stránkách. Ještě,že jsem si předem zavolal. Pan Vlk mi řekl, že ten revolver je prodaný a že ho stáhne z prodeje.
Nabídka i s fotkou tam byla ještě 14 dnů po našem rozhovoru.
Kolik takových jako já vážilo kvůli neaktualizovaným údajům zbytečnou cestu nevím, ale nepůsobí to na mě dobře.

Podobných obchodů je dnes dost, proto za mě NEBRAT !

Zpět na „Zkušenosti s prodejci“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz