Zdrhnout nebo bojovat?


Ostatní debaty mimo zaměření, vtipy, když se prostě chcete vykecat :-)

Uživatelský avatar

Příspěvky: 1842

Registrován: čtv 13.3.2014, 13:38

Bydliště: Plzensko

Re: Zdrhnout nebo bojovat?

Příspěvek od Int1m1thy » stř 17.6.2015, 23:33

ano nejsme nad prirodou ale porad plati ze silnejsi prezije... zajmavy je ze podporujes vzestup planety opic... a co ze to chces dobyvat na vychode a jak ?
G17gen4

Příspěvky: 1596

Registrován: stř 21.3.2012, 9:17

Zbraň: 3 kusy

Bydliště: Praha

Re: Zdrhnout nebo bojovat?

Příspěvek od Carloss » stř 17.6.2015, 23:42

To neplatí "ale" ale "právě proto". Poněkud nám chyběj argumenty k tomu, že bychom my byli ti "silnější". Ono to totiž neznamená technologie... ale samotnou schopnost přežít...

A teď mi napiš, kde podporuju vzestup planety opic...

A co že tam chci dobývat? Čéče.. to, co tam zanechaj, až se nacpou sem a všechno tu zničej. A jak? Jakkoli... A jen tak mimochodem, není to že bych chtěl... Ale ono to bude nevyhnutelný... Buď budeme lpět na našich vymoženostech a vymřeme, protože oni nemají vymoženosti, a hlavně nelpěj na životě. Oni jsou ochotni umírat. Je jim to více méně fuk... Všimni si, že my lpíme na hodnotách, na kultuře, na našich úspěších, lidství, mumanismu... Všechny velké civilizace na tohle dojely. Koukni se, jak říkáme, že "nejsme přeci zvířata"... On to je ale hluboký omyl... To si jen nabubřele nalháváme... Až bude fakt nejhůř, budem zase jen zvířata... A to nemyslím hanlivě... ale prostě tak budem fungovat.
ČZ 85, ČZ 50, Walther PPK, NP22, Auto-Ordnance 1911A1 WWII, SIG P239, BARK9
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1842

Registrován: čtv 13.3.2014, 13:38

Bydliště: Plzensko

Re: Zdrhnout nebo bojovat?

Příspěvek od Int1m1thy » čtv 18.6.2015, 0:14

myslis ze nas rusaci nechaj ? ze si nas budou zachranovat a vitat... tezko... a evropska cast NATO nema proti nic zadnou sanci... tim ti pada utek na vychod... Nebylo by lepsi nez se srat na vychod a bojovat tam bojovat tady ?

Ano humanismus je problem a kdyby tu nebyli tuti dmntni lidi tak zadny takovy problem resit nemusime a proto podporuju priliv imigrantu... protoze dokud nebudem ve srackach tak se nic nezmeni.

Nikde sem nepsal ze nejsme zvirata... jsme a proto budu svuj druh chranit a bojovat za nej vsemi prostredky a delat vsechno co uznam za vhodny abych toho docilil... coz je v soucastne dobe cekat na to, az to tu bude dost ve srackach aby se mohlo neco efektivne resit a clovek nebyl rychle potlacen statnimi organy... a ano jsme silnejsi a schopny se jich zbavit velmi rychle a efektivne jenom ktomu musi bejt vule ;) nase technologicka prevaha je uber proti tem krovakum...

Takze kdo tu chce zustat a zuby nechty se branit tak se pripravujte jak uznate za vhodny a jenom cekejte jako spici agenti.

Ti kdo chteji utict tak doporucuju utict uz ted protoze za chvili nebude kam...

Tak jako tak se jich jednou budem muset zbavit protoze se mnozi jak kobylky
G17gen4

Příspěvky: 429

Registrován: pon 21.10.2013, 23:03

Zbraň: Glock 17, Glock 26

Bydliště: Praha

Re: Zdrhnout nebo bojovat?

Příspěvek od hermenet » čtv 18.6.2015, 7:40

Nebojte se vlastních představ. Ve sračkách to bude, když se všichni poser***.

Příspěvky: 1596

Registrován: stř 21.3.2012, 9:17

Zbraň: 3 kusy

Bydliště: Praha

Re: Zdrhnout nebo bojovat?

Příspěvek od Carloss » čtv 18.6.2015, 8:07

Kam došli amíci s technologickou převahou v korei, vietnamu, afghanistanu, iraku??? Nikam... Ono to totiž o tom není. Je to stále o ochottě umírat. Oni jsou pizpůsobivější... jim stačí málo k přežití. Nám ne... Nejsme ochotni se přizpůsobovat, nejsme ochotni umírat, nejsme ochotni se vzdávat našeho pohodlí. Myslím tím společnost, nikoli jedince... A proti rusovi netřeba bojovat... Ono by stačilo se k němu přidat... Což je konstatování jedné z možností, nikoli že bych to navrhoval.

JInak s Tebou, Inthimithy, vcelku souhlasím... Opravdu nikoho nenabádám k útěku, jen se pokouším popsat možnosti, jaké jsou, co mohou Oni, a co nás asitak může čeka... Ale obece... průšvih... EU nenní schopna se domluvit, řeší blbosti... Hlavně humanisti, tolenace... chce se mi zvracet...
ČZ 85, ČZ 50, Walther PPK, NP22, Auto-Ordnance 1911A1 WWII, SIG P239, BARK9

Příspěvky: 143

Registrován: úte 29.10.2013, 12:59

Re: Zdrhnout nebo bojovat?

Příspěvek od kregan » čtv 18.6.2015, 8:09

Vždycky si vzpomenu na tohle video.
https://www.youtube.com/watch?v=RBQ-IoHfimQ
Uživatelský avatar

Příspěvky: 599

Registrován: čtv 10.4.2014, 21:26

Zbraň: Glock 19

Bydliště: Pečky

Re: Zdrhnout nebo bojovat?

Příspěvek od Bukowsky » čtv 18.6.2015, 9:11

kregan: drsné video...
Uživatelský avatar

Partner MujGLOCK

Příspěvky: 2139

Registrován: sob 11.11.2006, 17:40

Re: Zdrhnout nebo bojovat?

Příspěvek od john.hawk » čtv 18.6.2015, 10:32

no, jsme lidi, jako národ český, hodně toho víme, umíme, jsme pracovití, vynalézavý.. my se chytneme kdekoliv.. kdybychom měli jít do té afriky tak za 10 let tam budou silnice a továrny a infrastruktura, protože na to kapacitně máme..
to nás dělá silnějšími..
Pořád v SSSR je dost místa abychom se tam jako celá ČR vešla asi tak dvacetkrát..
v Kanadě to samý..
komu by se třeba v Soči nelíbilo ( ruské Miami)
dilema : odejít odsuď pryč a už se nevrátit anebo se jen přeskupit a znovu získat území ??
je spousta krásných míst než je ČR, podnebí, moře, nerostné bohatství..asi bych jako nelpěl na našem území tak moc..nejsme švýcarsko..
pokud nám tady zavřou kauflandy a lídly tak co ?? už dávno nejsme soběstační..
Uživatelský avatar

Příspěvky: 2453

Registrován: stř 10.8.2005, 15:33

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Brno

Re: Zdrhnout nebo bojovat?

Příspěvek od pitt » čtv 18.6.2015, 10:40

ty voe.....když já ten barák mám fakt hezkej...a zrovna jsem doobkládal záchod a nevím jestli mám tu koupelnu vůbec začít dělat....ale když už se do toho pustím, tak bude fakt luxus a tu bych jim fakt nerad nechával........to stejný kuchyn. kdokoli k nám prijde, tak nad ní slintá.......byla by toho fakt škoda....

Příspěvky: 1596

Registrován: stř 21.3.2012, 9:17

Zbraň: 3 kusy

Bydliště: Praha

Re: Zdrhnout nebo bojovat?

Příspěvek od Carloss » čtv 18.6.2015, 10:43

Lpění na majetku? ;-) Fak nic proti Tobě. Jsem v podstatě stejný... Jen si jaksi uvědomuju, že to je jedna z věcí, kerý nás ženou do záhuby...
ČZ 85, ČZ 50, Walther PPK, NP22, Auto-Ordnance 1911A1 WWII, SIG P239, BARK9
Uživatelský avatar

Partner MujGLOCK

Příspěvky: 2139

Registrován: sob 11.11.2006, 17:40

Re: Zdrhnout nebo bojovat?

Příspěvek od john.hawk » čtv 18.6.2015, 10:43

materialisto, copak by ti nestačil stan a výhled na moře ? v noci zpěv cikád, šumění moře a krásný pohled na zapadající slunce.. ležel bys v houpací síti, popíjel kafe a určitě by ti v ten okamžik na nová kuchyň chyběla :)

Příspěvky: 601

Registrován: sob 02.6.2012, 19:13

Bydliště: blízko Brna

Re: Zdrhnout nebo bojovat?

Příspěvek od cipis » čtv 18.6.2015, 10:45

Což o to, kuchyň je v pohodě. Ale on mluvil o koupelně, což je dost podstatný rozdíl. A jak tak pozoruji okolí, tak je to jednak "můj dům, můj hrad a neopustím to" a za další "koupelna". Holt za sprchu s teplou vodou jsme toho ochotni dát asi hodně ...
Uživatelský avatar

Příspěvky: 2453

Registrován: stř 10.8.2005, 15:33

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Brno

Re: Zdrhnout nebo bojovat?

Příspěvek od pitt » čtv 18.6.2015, 10:46

když mě je u moře horko.....ale takový moře v norsku...to už bych si dovedl představit, jenže tam bude zase zima pro ženskou.......sakra.....já fakt nevím....

i když ona běžkuje ráda.....

cipis: ale ta sprcha bude svítit...dokážeš to sakra pochopit?

Příspěvky: 1596

Registrován: stř 21.3.2012, 9:17

Zbraň: 3 kusy

Bydliště: Praha

Re: Zdrhnout nebo bojovat?

Příspěvek od Carloss » čtv 18.6.2015, 10:51

V jedný písničce se zpívá: Ty nejlepší věci jsou zadarmo. Něco na tom bude... Umýt se v teplé je super... Ovšem studená meje taky. Nemluvě o tom, že přehnaná (zdůrazňuji PŘEHNANÁ) péče mívá i negativní vliv na zdraví. V našich poměrech se projevuje spíše jako alergie. V extrémních případech je to totální rozpad imunity. Tak kdo přežije? My, nebo oni?

Tuhle jsem narazil na otázku: je horší nakazit se vzteklinou, nebo ebolou?
ČZ 85, ČZ 50, Walther PPK, NP22, Auto-Ordnance 1911A1 WWII, SIG P239, BARK9
Uživatelský avatar

Příspěvky: 2453

Registrován: stř 10.8.2005, 15:33

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Brno

Re: Zdrhnout nebo bojovat?

Příspěvek od pitt » čtv 18.6.2015, 10:55

no jo, ale když půjdu "ven" tak patrně beze zbraní, tím pádem si bydlení a teplou sprchu budu hledat podstatně hůř...... :(

Příspěvky: 1596

Registrován: stř 21.3.2012, 9:17

Zbraň: 3 kusy

Bydliště: Praha

Re: Zdrhnout nebo bojovat?

Příspěvek od Carloss » čtv 18.6.2015, 10:57

Já bych teda beze zbraně jen tak někam netáhl... když už, spíš než uprchlíkem bych chtěl být tím dobyvatelem...
ČZ 85, ČZ 50, Walther PPK, NP22, Auto-Ordnance 1911A1 WWII, SIG P239, BARK9
Uživatelský avatar

Partner MujGLOCK

Příspěvky: 2139

Registrován: sob 11.11.2006, 17:40

Re: Zdrhnout nebo bojovat?

Příspěvek od john.hawk » čtv 18.6.2015, 11:00

svíticí sprcha s rádiem, to je to pro co člověk prostě umřít musí :)
to je mi jasné..no tak nic no, tak budeme všichni v první linii a budeme v čr v zimně mrznout v zákopech, protože se holt v té válce těžko půjde proud.. takže ani tu sprchu vlastně nevyužiješ, ale to je jedno, je důležitý vědět že ji máš a je TVOJE :)

Příspěvky: 601

Registrován: sob 02.6.2012, 19:13

Bydliště: blízko Brna

Re: Zdrhnout nebo bojovat?

Příspěvek od cipis » čtv 18.6.2015, 11:02

Pitte, jasně, že to chápu, svítící sprchu jsem si koupil už loni a letos ji snad už zprovozním, až dodělám tu koupelnu :D

Jinak zase, o co víc budeme lpět na takových vymoženostech, tak o to bude zuřivější obrana ;-)
Uživatelský avatar

Příspěvky: 2453

Registrován: stř 10.8.2005, 15:33

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Brno

Re: Zdrhnout nebo bojovat?

Příspěvek od pitt » čtv 18.6.2015, 11:20

právě......vodu mám posychrovanou, topení taky, elektriku taky - soused má centrálu.....teď už jen ten nezávislej ostrůvek udržet.......kdyby jen kvůli té sprše......a až to skončí tak se tam můžeme všichni osprchovat.......je fakt velká....
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Re: Zdrhnout nebo bojovat?

Příspěvek od S474N » čtv 18.6.2015, 11:26

pitt: jakoze FAKT hodne? *88* *3* *47*
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek

Zpět na „OFF TOPIC - BEZ ZAMĚŘENÍ“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz