Že by pokus o nábor nových čtenářů Z&N?


Ostatní debaty mimo zaměření, vtipy, když se prostě chcete vykecat :-)

Uživatelský avatar

Příspěvky: 1277

Registrován: stř 05.7.2006, 17:10

Zbraň: Glock 17 Gen4

Bydliště: Praha

Že by pokus o nábor nových čtenářů Z&N?

Příspěvek od para » pon 09.10.2006, 21:18

Dnes sem si koupil (i když sem si už mnohokrát sliboval, že už to neudělám) říjnové číslo časopisu Zbraně & náboje a hned na první stránce sem už nevěřil vlastním očím. Jak potom vydavetel tohoto časopisu může chtít po čtenáři aby se na následujících stránkách soustředil, když mu hned na úvod rozhodí sendál?
Jelikož pan Kašták se ani neunavuje nějak konkrétněji adresovat svoji kritiku, vyplívá z toho zcela logicky, že tím myslel nás všechny co se účastníme diskuzí o zbraních na různých fórech.
Já osobně třeba, kvality a znalosti pánů které pan Kašťák ve svém článku jmenoval, nějak nezpochybňuju, ale určitě si nesednu na prdel a s otevřenou hubou nebudu nasloucht jejich radám, doporučením, zkušenostem atd. když mám prostě na věci jinej názor a moje zkušenosti jsou jiné.
No přepíšu sem ten článek, hlavně pro ty co nemají možnost a nebo chuť dávat za tenhle časopis 99 kč, At´ jsou v obraze. Obrázek nechť si udělá každý sám.

Citace:

Vážení čtenáři,
někdy je zajímavé pročítat internetové diskuze.
Na jedné se třeba dočtete, že Martin Hradecký nože vůbec netestuje.
Zajímavé. Pravděpodobně všichni ti anonymní pisatelé jsou s panem Hradeckým 24 hodin denně.
Ale mi víme, jak na to. Ke každému testu asi připojíme rozítko
správy daného lesa, že stromek byl skotečně za přítomnosti správce poražen a jakým nožem.
Připojíme i účtenku za prkna a pneumatiky, které v rámci testu Martin Hradecký zničí. (bože :roll: moje poznámka)

Nebo jsem se dočetl, že do Zbraní a nábojů píší lidé,
kteří o zbraních vědí h....
Ještě zajímavější. Pánové Hradecký, Pekařík, Vondráček, Černý nebo Dušek
tedy nedosahují kvalit znovu anomymních diskutérů.
Podle nich je býti insrtuktorem střelby, prodejcem, spolukonstrůktérem,
členem speciálních ozbrojených sborů či několikanásobným
vítězem IPSC nedostatečná kvalifikace.
Byl bych rád, kdyby si oni anonymové koupili Zbraně & náboje a nesetrvávali v době před pěti a více lety.
Některé z nich viditelně žere oněch 99 korun.
Další žere to, že víše uvedeným pánům nesahají střelecky,
odborně a autorsky ani po kotníky. Tak pomlouvají.
Že jsme přístupní kritice a uznáme chyby, pokud jsou korektní a podepsané, vědí ti, co nám napsali.
Něktaří z nich se nakonec stali našimi spolupracovníky, že umí a chtějí časopis vylepšit.
Jako třeba pan Uher. Takových lidí si vážíme
Ne anonymů, kteří by se našim autorům osobně báli podívat so očí.

S pozdravem Zdeněk Kašťák,šéfredaktor.

Konec citátu.

Slova, která mně skoro rozplakala sem zvýraznil tučně.

Můj názor je takovej, že pokud snahou pana Kašťáka bylo někoho zesměšnit, tak se mu to opravdu bravůrně povedlo. Kašpara udělal ze sebe.
Opakuji že o odbornosti jmenovaných pánů nepochybuju, a proto podle mně nemaj zapotřebí takovou "reklamu".
A nakonec, bych se pozastavil nad poslední větou v tom článku
To je opravdu megatrapnost a kdybych to měl komentovat......... vysloužil bych si napomenutí od admina.
"Only the dead have seen the end of war."
Uživatelský avatar

Příspěvky: 818

Registrován: ned 02.10.2005, 0:49

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Kladno

re

Příspěvek od realcop » pon 09.10.2006, 21:30

Já nevím, že by tady na fóru někdo diskutoval o neodbornosti výe uvedených lidí, takže asi nejde o toto fórum.
Jsou tři druhy lží: Lež prostá, lež sprostá a statistika. Winston Churchill

Lide lžou a v mediích pracují lidé, media tedy mohou lhát a mnohdy lžou. realcop

cmk

Uživatelský avatar

Příspěvky: 6790

Registrován: úte 04.10.2005, 12:24

Bydliště: EU :-(

Příspěvek od cmk » pon 09.10.2006, 21:33

To byla narazka na debatu na strelectvi.cz .
Zvlaste se tam snesla kritika na jeden clanek o Vikingu.
Motto: Rychlejší, než 158 na drátě je 357 na opasku
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Pokud víš, kolik máš zbraní, nemáš jich dost.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1277

Registrován: stř 05.7.2006, 17:10

Zbraň: Glock 17 Gen4

Bydliště: Praha

Příspěvek od para » pon 09.10.2006, 21:34

právě, že to není nějak konkretizováno, autor se s tímhle vůbec neobtěžoval, to mi na tom vadí nejvíc.
Vyjádřil se o všech co dikutují na fórech. Kdyby nepsal, to a to fórum, ti a ti uživatelé, neřek (nenapsal) bych ani popel, ale takhle....?
"Only the dead have seen the end of war."

Příspěvky: 658

Registrován: stř 30.11.2005, 20:19

Zbraň: GLOCK

Bydliště: UH

Příspěvek od GLOCK69 » pon 09.10.2006, 21:39

Telefonoval jsem si s panem šéfredaktorem o jednom článku starém asi dva měsíce, nejdřív se divil že takový u nich vyšel, autora neznal, pak mi slíbil odpověď mailem. Tak teď čekám a čekám a čekám na jeho odbornou odpověď...
Uživatelský avatar

Příspěvky: 818

Registrován: ned 02.10.2005, 0:49

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Kladno

re

Příspěvek od realcop » pon 09.10.2006, 21:39

Já bych to neřešil. Pochybuju, že by tady byl kdokoliv, kdo by o Pavlovi Černém nebo Ondrovi Duškovi napsal, že ví o zbraních hovno. To by si asi uřízl pěknou ostudu. Navíc Pája Černý ma tlapky všude, kde se děje něco se zbraněma. To by si moc ten odborník nepomohl.

:lol:
Jsou tři druhy lží: Lež prostá, lež sprostá a statistika. Winston Churchill

Lide lžou a v mediích pracují lidé, media tedy mohou lhát a mnohdy lžou. realcop
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1277

Registrován: stř 05.7.2006, 17:10

Zbraň: Glock 17 Gen4

Bydliště: Praha

Příspěvek od para » pon 09.10.2006, 21:44

realcop:
Neřešim tady odbornost nebo neodbornost oněch pánů, jak sem napsal o nich asi nikdo kdo se zajímá o zbraně nepochybuje, ale fakt mě "dojal" pan Kašťák.
"Only the dead have seen the end of war."
Uživatelský avatar

Příspěvky: 818

Registrován: ned 02.10.2005, 0:49

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Kladno

re Glock 69

Příspěvek od realcop » pon 09.10.2006, 21:46

No jde o to, že pan šefredaktor je šefredaktor, nikoliv redaktor. A když si všimneš do časopisu píšou lidi, které živí trochu akčnější práce než smolení článku pro ZaN. Taky proto si je v redakci tak drží. Vozí fotky a informace ze zemí, kde by obyčejný turista byl za pět minut nakrmený olovem.

Takže šefredaktor šefuje a sbírá poznatky ze střelným prachem vonících dálek a od informací má sekretářku. Zkus to u ní.
Jsou tři druhy lží: Lež prostá, lež sprostá a statistika. Winston Churchill

Lide lžou a v mediích pracují lidé, media tedy mohou lhát a mnohdy lžou. realcop
Uživatelský avatar

Příspěvky: 818

Registrován: ned 02.10.2005, 0:49

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Kladno

re para

Příspěvek od realcop » pon 09.10.2006, 21:47

Nebylo to na nikoho z nás. Alespoň myslím.
Jsou tři druhy lží: Lež prostá, lež sprostá a statistika. Winston Churchill

Lide lžou a v mediích pracují lidé, media tedy mohou lhát a mnohdy lžou. realcop
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1122

Registrován: čtv 29.9.2005, 21:33

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Wien8, Praha8 ______________________ »» zbranekvalitne.cz ««

Příspěvek od MarK » pon 09.10.2006, 22:17

Jo, na Střelectví se to řešilo (je tam i nascanovaný editorial). A jak už jsem říkal tam, myslím, že pokud panu šéfredaktorovi tolik záleží na zlepšení časopisu, měl by se místo obecného osočování "internetových pisálků" raději zkusit zamyslet a pořádně přečíst, co že to vlastně píšou. Případně se přidat do diskuze - věřím, že by si nikdo nedovolil být neslušný/drzý, naopak mnoho lidí by rádo nadhodilo svůj názor (za který by myslím každý šéfredaktor měl být vděčný).
Na druhou stranu je asi pravda, že lidé kteří zbraněmi opravdu žijí (ať už povoláním či koníčkem) už asi zdaleka netvoří největší část kupujících - a jak někdo poznamenal na střelectví, občas to vypadá jako by se z toho snažili udělat pánský časopis.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 135

Registrován: úte 03.10.2006, 19:54

Zbraň: G22, FSN-01, P22

Bydliště: Ústí n. L.

Příspěvek od Rincewind » úte 10.10.2006, 8:18

Tak na ZN jsem narazil také. Jsem střelec ještěanine-začátečník (hledám informace, sleduji fóra, občas si zkouším pistolky na střelnicích a chystám se na ZP). A abych si ještě více rozšířil obzory, koupil jsem si přesně tohle číslo ZN. No, editorial mě (slušně řečeno) hodně překvapil... arogance šéfredaktora je opravdu neuvěřitelná. Časák jsem hodil pod sedačku auta a asi tam ještě dlouho zůstane. Tak mne napadlo - kdybych se nedejbože ke střílení dostal přes ZN a měl bych ten editorial brát jako etalon, tak bych si o vás pistolnících asi myslel hoodně ošklivé věci :)
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Příspěvek od S474N » úte 10.10.2006, 8:27

Scan jsem tam dal ja a davam ho zde take k dispozici. Nicmene to neni aktualni cislo, ale to minule.

:arrow: Scan editorialu
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1122

Registrován: čtv 29.9.2005, 21:33

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Wien8, Praha8 ______________________ »» zbranekvalitne.cz ««

Příspěvek od MarK » úte 10.10.2006, 8:29

Snad ještě pár dnů je to aktuální číslo, ne?
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Příspěvek od S474N » úte 10.10.2006, 8:55

MarK: je to cislo ze zari. Ted je uz rijen.
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek
Uživatelský avatar

Příspěvky: 2996

Registrován: ned 12.3.2006, 10:18

Zbraň: G17 a další

Bydliště: Praha Západ

Re: Že by pokus o nábor nových čtenářů Z&N?

Příspěvek od Starosta » úte 10.10.2006, 9:08

para píše:Byl bych rád, kdyby si oni anonymové koupili Zbraně & náboje a nesetrvávali v době před pěti a více lety.
Některé z nich viditelně žere oněch 99 korun. Další žere to, že víše uvedeným pánům nesahají střelecky, odborně a autorsky ani po kotníky. Tak pomlouvají.
Zmineneho pana neznam, lec jsem schopen uznat jeho (pro me anonymni) kvality. Byl bych rad, kdyby vsak byl schopen adekvatne reagovat na (neopodstatnenou?) kritiku na zminenem foru (necetl jsem) a nesnazit se rict
"Kdo je chlap, kupuje Zbrane a naboje, protoze na to ma a uznava, ze jsme kapacity! Kdo ne, je baba, socka a nesaha nam ani po kotniky!"
Aspon tak jsem to pochopil a myslim, ze nejsem sam.

Pokud toto budete, pane Kastaku, cist, pak vezte, ze jsem schopen uznat Vase kvality stejne jako kvality Vaseho literarniho dila pote, co uznate opravnenost naseho rozhorceni a absurdnost Vaseho predchoziho pocinani.
PS. Pripadnou reakci prosim sem, ZN nekupuji - zere me onech 99Kc (tak pomlouvam?)...
Starosta
-- Si vis pacem, para bellum --
Uživatelský avatar

Příspěvky: 480

Registrován: čtv 31.3.2005, 18:58

Bydliště: Ostrava

Příspěvek od markony » úte 10.10.2006, 11:30

Ahoj tento časpois Zbraně & náboje sem odebiral pravidelně 3 roky ale posledni dobou sama reklama a polonahé ženské ne že byse mi nelibila ale to si mužu koupit jiný časak jineho zaměření , testované zbraně sou super žadné problem spiš mi to připada jako placena inzerce velkych firem co sem dovažejí zbravě, už ho neodebiram.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1277

Registrován: stř 05.7.2006, 17:10

Zbraň: Glock 17 Gen4

Bydliště: Praha

Příspěvek od para » úte 10.10.2006, 18:35

S474N píše:MarK: je to cislo ze zari. Ted je uz rijen.
Čerte to je úplně jedno, ale je to říjnové číslo vyšlo někdy kolem 15. září takže zatím je to poslední, teď kolem 15 října by mělo vyjít listopadové, to si ale už v žádném případě nekoupim *41* .
Kuken: http://www.rf-hobby.cz/zbranenaboje/obsah.php
"Only the dead have seen the end of war."

Zpět na „OFF TOPIC - BEZ ZAMĚŘENÍ“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz