Zkušenosti s výrobci - Česká zbrojovka


Uživatelské zkušenosti s prodejci, výrobky, apod.

Uživatelský avatar

Příspěvky: 783

Registrován: stř 17.2.2010, 22:28

Zbraň: glock 17

Re: Zkušenosti s výrobci - Česká zbrojovka

Příspěvek od kuba » pát 11.7.2014, 23:41

myslíš to kladivo na každým stole? :-D
My only worry about death is that my girl will sell my gear for what I SAID I paid for it...
http://www.facebook.com/severoceskygteam

Příspěvky: 66

Registrován: ned 09.12.2012, 16:32

Zbraň: G26 Gen4 + TFO

Re: Zkušenosti s výrobci - Česká zbrojovka

Příspěvek od markus9ml » ned 13.7.2014, 15:15

Když jsem to video viděl, tak jsem si říkal, zdalipak tahle "hitech" kladiva mají i jiní výrobci, nevíte někdo, jestli to takhle ručně skládají i u Glocka, HK, Walthra, atd?
Člen sdružení LEX - sdružení na ochranu práv majitelů zbraní
Uživatelský avatar

Příspěvky: 7

Registrován: stř 26.3.2014, 18:58

Zbraň: CZ 75 P-07 DUTY

Re: Zkušenosti s výrobci - Česká zbrojovka

Příspěvek od bulantp » pon 13.10.2014, 19:41

Ahoj lidi, díky za všechny rady, dostal jsem se sem až ted, a už je to všechno vyřešený tak, jak bylo nejlíp možný. Díky za ten mejl na Smetanu z reklamačního, s ním jsem vše dořešil, rám byl během 3 týdnů vyměněný grátis a pdealer dovezl až ke mně domů zpět. Každopádně jsem jí odzkoušel na 100 ranách (rám byl viditelně silnější), ale bohužel už jsem ztratil důvěru v CZ a prodal jsem ji. Teď mám Glocka 17 gen 4 a asi chápete.... :). měl jsem vsadit na kvalitu hned a neexperimentovat... fotky rámu zašlu. zatím a díky všem
Uživatelský avatar

Příspěvky: 7

Registrován: stř 26.3.2014, 18:58

Zbraň: CZ 75 P-07 DUTY

Re: Zkušenosti s výrobci - Česká zbrojovka

Příspěvek od bulantp » pon 13.10.2014, 19:45

DUTYNA
Přílohy

[Přípona jpg byla deaktivována a nadále nebude zobrazována.]

[Přípona jpg byla deaktivována a nadále nebude zobrazována.]

[Přípona jpg byla deaktivována a nadále nebude zobrazována.]

Exot fóra
Exot fóra

Příspěvky: 978

Registrován: pon 10.4.2006, 21:56

Re: Zkušenosti s výrobci - Česká zbrojovka

Příspěvek od Stepan » pon 13.10.2014, 20:00

bulantp píše:... rám byl během 3 týdnů vyměněný grátis ... Každopádně jsem jí odzkoušel na 100 ranách (rám byl viditelně silnější), ale bohužel už jsem ztratil důvěru v CZ ...
Teď mám Glocka 17 gen 4 ... měl jsem vsadit na kvalitu hned a neexperimentovat...
Takže zbrojovka ti tvůj problém velice rychle (myšleno na zbraně) vyřešila, ale ty jsi ztratil důvěru. Mě by to potěšilo a důvěru posílilo, ale to je asi na povaze každého člověka. (ovšem ignorování vyplněného požadavku na firemních stránkách dobré vůbec není)

Pročpak si myslíš, že se ti Glock nikdy nerozbije? Podlehl jsi vymývání mozku a heslu "Glock perfection"? Jseš si úplně jistý, že řešení problémů proběhne stejně dobře a rychle, jak proběhlo s ČZ? Nechceš se podívat do vlákna glock-závady na čerstvou zkušenost jiného člověka?

Pročpak posíláš fotky jen starého rámu, a ne taky toho vyměněného?
Uživatelský avatar

Příspěvky: 7

Registrován: stř 26.3.2014, 18:58

Zbraň: CZ 75 P-07 DUTY

Re: Zkušenosti s výrobci - Česká zbrojovka

Příspěvek od bulantp » pon 13.10.2014, 20:19

Stepan: Přesně, ta důvěra už byla pryč, pochopil bych, kdyby se stala závada jiná, tohle je prostě průser výrobce, tohle se u kvalitního výrobku nemůže stát, to už měli mít vychytaný, než to začali pouštět ven.. Neříkám, že Glock musí být špička, ale vím, že u CZ už nic nekoupím. Bohužel nový rám už jsem nefotil, ale byl znatelně silnější než původní

Zpět na „Uživatelské zkušenosti“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz