Zmenšení úchopu


Úpravy zbraní, příslušenství a jiné vychytávky

tom

Uživatelský avatar

Příspěvky: 843

Registrován: čtv 26.1.2006, 21:46

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Praha 10

Zmenšení úchopu

Příspěvek od tom » čtv 16.9.2021, 15:29

Netuší někdo jak se dělá tohle zmenšení úchopu na rámu? Zabroušení hrbů na prsty chápu, ale zmenšení hřbetu mi je záhadou. https://greatlakescustomworks.com/produ ... reduction/
Přílohy

[Přípona jpg byla deaktivována a nadále nebude zobrazována.]

[Přípona jpg byla deaktivována a nadále nebude zobrazována.]

Nikdy není tak blbě, aby nemohlo bejt hůř.

tom

Uživatelský avatar

Příspěvky: 843

Registrován: čtv 26.1.2006, 21:46

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Praha 10

Re: Zmenšení úchopu

Příspěvek od tom » čtv 16.9.2021, 20:29

Tak už jsem to našel. Je to uřízlé, zkrácené a opět přilepené.
Nikdy není tak blbě, aby nemohlo bejt hůř.

tom

Uživatelský avatar

Příspěvky: 843

Registrován: čtv 26.1.2006, 21:46

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Praha 10

Re: Zmenšení úchopu

Příspěvek od tom » pát 17.9.2021, 14:09

Chystám se zmenšovat hřbet pažbičky, má někdo vyzkoušené nějaké konkrétní vteřinové lepidlo co drží na plastovém rámu? Kdysi jsem na rám něco lepil, ale už jsem zapoměl jaké lepidlo jsem použil a bylo by dobré to dát na první dobrou. :D
Nikdy není tak blbě, aby nemohlo bejt hůř.

Příspěvky: 104

Registrován: pon 31.3.2008, 8:53

Bydliště: kolem Ostravy

Re: Zmenšení úchopu

Příspěvek od pekoz58 » ned 19.9.2021, 9:33

Ahoj
Zatím nejlepší z lepidel co jsem používal je:

https://www.universum-lepidla.cz/lepidla-universum.html

Je to velmi dobrá vteřinovka ale prodává se mimo internet výhradně na různých akcích - výstavách formou předváděcí akce. Takovým trochu dryáčnickým způsobem. Proto tomu spousta lidí nevěří. Jinak ale fakt drží velice dobře skoro na všem, používám to už roky. Navíc v kombinací s práškem lze zacelit i poměrně velké otvory.

Ovšem na rám pistole nevím?? Asi bych bych volil spíše nějaký dvousložkový epoxid ale tam bohužel nemohu sloužit (a stejně bych to ještě vyzkoušel na tom odřezku).
Většina lepidel v různých hobby obchodech co mají napsáno jsou jako že na plasty nejsou nic moc.

P.S.
Dolepoval jsem kousky plastu na plastový držák tyček u klubových hradel co jsem "škrtnul" makarovem. Pak jsem to právě tím plničem dokončil , zabrousil a nastříkal. Docel dlouho nikdo nic nepoznal 8-)

tom

Uživatelský avatar

Příspěvky: 843

Registrován: čtv 26.1.2006, 21:46

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Praha 10

Re: Zmenšení úchopu

Příspěvek od tom » ned 19.9.2021, 9:52

Díiy za info, ale já bych potřeboval info na konkrétní produkt který má někdo odzkoušenej přímo na rámu glocka. Kdysi jsem si modeloval na glockovi anatomickou ručku za použití vteřinovky ( kterou jsem již zapoměl) a epoxydu, kde vteřinovka byla adhezní můstek a na ní bezpečně držel epoxid.
Nikdy není tak blbě, aby nemohlo bejt hůř.

Příspěvky: 213

Registrován: pon 28.7.2014, 17:49

Zbraň: G17

Re: Zmenšení úchopu

Příspěvek od Morris » ned 19.9.2021, 15:05

Veľmi pekná úprava - ale škoda, že sa to musí rezať a lepiť. Nemal by som k tomu dôveru a doma by som to už vôbec neskúšal.
Spoj môže vzniknúť pevný ale treba si uvedomiť, že musí vydržať ťah, tlak, vibrácie, vlhkosť, soľ, a teploty od mínus do vysokého plusu. To sú náročné požiadavky.

tom

Uživatelský avatar

Příspěvky: 843

Registrován: čtv 26.1.2006, 21:46

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Praha 10

Re: Zmenšení úchopu

Příspěvek od tom » ned 19.9.2021, 18:14

Ona se to pak ta dutina vylejvá epoxydem, takže pokud se to slepí kvalitním lepidlem (né lepidlem s Tesca) a vyleje se ta dutina aby to mělo co největší oporu, tak není důvod aby to nevydrželo. A když se to utrhne, tak se to znova přilepí. :D
Nikdy není tak blbě, aby nemohlo bejt hůř.

tom

Uživatelský avatar

Příspěvky: 843

Registrován: čtv 26.1.2006, 21:46

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Praha 10

Re: Zmenšení úchopu

Příspěvek od tom » pát 13.10.2023, 11:05

Tak to trochu opráším. Poradí někdo konkrétní vteřinové lepidlo, co by drželo na plastovém rámu glocka?
A nehlašte se všichni :D
Nikdy není tak blbě, aby nemohlo bejt hůř.

Zpět na „Tuning“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz