Ztohoven - Rozstrihani prezidentske standarty


Ostatní debaty mimo zaměření, vtipy, když se prostě chcete vykecat :-)

Uživatelský avatar

Příspěvky: 1266

Registrován: sob 19.6.2010, 22:39

Zbraň: Weaponized sarcasm

Ztohoven - Rozstrihani prezidentske standarty

Příspěvek od jry2000 » pon 27.6.2016, 21:12

Zmrdi. Prasarna nejvetsiho kalibru.

Zadna mirnejsi slova mne nenapadaji

Detaily zde:
http://ztohoven.com/decentralizace-moci/
Naposledy upravil(a) jry2000 dne úte 28.6.2016, 9:44, celkem upraveno 1 x.
Lajte mi lhu-li
Uživatelský avatar

Příspěvky: 477

Registrován: úte 18.8.2009, 10:55

Zbraň: ANO

Bydliště: près Austerlitz

Re: Ztohoven - Rozstrihani prezidentske standardy

Příspěvek od havran » pon 27.6.2016, 21:22

Za mě taky těžce přes čáru.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 490

Registrován: sob 20.2.2016, 21:29

Zbraň: CZ-P10 C

Re: Ztohoven - Rozstrihani prezidentske standardy

Příspěvek od Sedmej » pon 27.6.2016, 23:27

nevím no, já se určitě uražen necítím. možná nechápu jejich cíl. ale vidím v tom symboliku, kdy dali něco co lidi jako Ovčáček se Zemanem denně svým chováním uráží zpět lidem. a jim tam dali rudý trenky. doufám, že to není ještě konec celého projektu a bude to mít nějaké další pokračování.
kdyby to spálili nebo rozervali a rošlapali a zasprejovali nebo něco takového. ale tohle bych nenazval hanobením státního symbolu, jen ho použili jiným způsobem než výrobce zamýšlel. :-)
možná kdyby se Zeman s Ovčáčkem a lidi kolem nich nechovali, tak jak Ovčáček označil tuhle akci, mohlo to plápolat dál nad hradem. ale oni si to tam prostě nezaslouží ...
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 3091

Registrován: ned 21.11.2010, 12:57

Re: Ztohoven - Rozstrihani prezidentske standardy

Příspěvek od reddog » úte 28.6.2016, 6:48

Je to pres caru. A hodne.
Za tu vlajku - za to co predstavuje - narod, zemi - za tu vlajku bojovala a bojuje spousta lidi. Ta vlajka si prosla mnohem delsim obdobim, nez jen chvilkovou "revoltou" skupinky aktivistu. Kradezi a zneuctenim nasi vlajky urazili vsechny ty, kterym tento symbol naseho spolecneho statu predstavuje neco vic, nez jen nabarvene platno.
Pokud ji chteli na, protest proti "fungovani Hradu" uchranit, pak ji meli uschovat na potrebnou dobu. Vyvesene trenky a rozstrihana vlajka mi neprijdou jako odboj. Prestavam pak take rozlisovat, zda se jedna o Ztohoven nebo Sto hoven. Po tomto cinu je to pro mne spise ta druha zalezitost. Taky smrdi tim vic, cim vic se do ni žďurá prstem. H...a patri splachnout nebo zahrabat.
Jedna se o muj osobni nazor, nikomu jej nevnucuji.

Příspěvky: 2199

Registrován: ned 23.12.2012, 11:16

Re: Ztohoven - Rozstrihani prezidentske standardy

Příspěvek od Pařez » úte 28.6.2016, 6:57

Spojovat státní symbol s jakoukoli momentální osobou na hradě mohou pouze debilové.
Tímto si kavárnička nasra.a do vlastního šálku.
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Re: Ztohoven - Rozstrihani prezidentske standardy

Příspěvek od S474N » úte 28.6.2016, 7:12

Jen mensi technicka, standarta prezidenta neni vlajka CR:
:arrow: https://cs.m.wikipedia.org/wiki/Vlajka_ ... _republiky
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek

Příspěvky: 2199

Registrován: ned 23.12.2012, 11:16

Re: Ztohoven - Rozstrihani prezidentske standardy

Příspěvek od Pařez » úte 28.6.2016, 7:24

Státní symboly od roku 1993[editovat | editovat zdroj]

Státních symbolů České republiky je podle zákona 3/1993 Sb. celkově šest:
velký státní znak České republiky a malý státní znak České republiky
státní barvy České republiky (trikolóra)
státní vlajka České republiky
vlajka prezidenta České republiky (dříve prezidentská standarta)
státní pečeť České republiky
státní hymna České republiky - Kde domov můj? (první sloka)


https://cs.wikipedia.org/wiki/St%C3%A1t ... _republiky
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1842

Registrován: čtv 13.3.2014, 13:38

Bydliště: Plzensko

Re: Ztohoven - Rozstrihani prezidentske standardy

Příspěvek od Int1m1thy » úte 28.6.2016, 7:36

Nekdo nakreslil Sedmyho :D

Obrázek
G17gen4
Uživatelský avatar

Příspěvky: 490

Registrován: sob 20.2.2016, 21:29

Zbraň: CZ-P10 C

Re: Ztohoven - Rozstrihani prezidentske standardy

Příspěvek od Sedmej » úte 28.6.2016, 7:52

vždyť v pořádku, ať je dle zákona potrestají. ale řeči o prasárnách, vraždě, o tom, jak najednou tenhle prapor je to nejcennější co národ měl (do této chvíle hromada z těch co jim to vadí ani nevěděla, že něco takového nad hradem bylo a nakreslit by to neuměl asi nikdo), jak všichni hrdinové všechno dělali jen za tenhle kus praporu a tihle zlý povaleči z pražské kavárny jim to vzali, to je vrcholem komičnosti, která se tu povedla Ovčáčkovi.
holt ti, kterým se líbí ta politika hradu teď kvičí. a to je dobře, kvičte. vždyť to je přesně o co té skupině šlo.

Int1m1thy: :-D jo tak to jsem celý já. mimochodem je taky legrační, jak si tu představujete člověka, který je proti vašim názorům, ale v pohodě. :)
Uživatelský avatar

Příspěvky: 296

Registrován: sob 04.5.2013, 7:51

Zbraň: Glock 19C, SA58

Bydliště: Praha - Pankrác

Re: Ztohoven - Rozstrihani prezidentske standardy

Příspěvek od PatrikChrz » úte 28.6.2016, 8:40

Mně se politka hradu ani za mák nelíbí, ale "kvičím" taky. Pokud na sebe chce někdo upozornit tím, že něco vybuduje, proč ne. I ty trenky byly vtipné. Fajn, pověsili je tam, z ostrahy hradu udělali voly, ale standartu měli dát do balíčku a poslat ji třeba Národnímu muzeu (třeba i s nějakým vtipným dovětkem, že tam patří, když teď máme na hradě takové sašky).

Ale upozornit na sebe tím, že něco zničím? Příště co? Něco zapálí? To není žádná umělecká činnost, ale normální vandalismus. To se budou příště třeba sprejeři taky hájit nějakým odbojem, až je chytnou, že řádí v areálu Pražského hradu?

Tady je u mne ta čára. Klidně můžou někoho ztrapnit, zesměšnit, kritizovat. Ať si třeba v noci promítají na Pražský hrad hesla o tom, co tam sedí za ..., ale v momentě, kdy budou ničit něco, co sami nevybudovali, tak je to už moc.

Příspěvky: 64

Registrován: čtv 26.12.2013, 17:22

Zbraň: Glock 43

Bydliště: Brno

Re: Ztohoven - Rozstrihani prezidentske standardy

Příspěvek od Melchisedech » úte 28.6.2016, 9:23

Je otázka, zda ke zničení standarty prezidenta skutečně došlo, nebo se jedná o další pokus této "umělecké skupiny" o performanci. Pokud byla zničena, bylo by na místě v případě odsouzení uvažovat o uložení nepodmíněného trestu.

Nejvíc mě ovšem zaráží absolutně laxní ochrana Pražského hradu. V takovýchto případech by měla být reakce okamžitá a nekompromisní.

Co mě ale skutečně nadzvedlo, je akce divadla Husa na provázku.

http://www.lidovky.cz/ztohoven-rozdava- ... _domov_ELE
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1266

Registrován: sob 19.6.2010, 22:39

Zbraň: Weaponized sarcasm

Re: Ztohoven - Rozstrihani prezidentske standardy

Příspěvek od jry2000 » úte 28.6.2016, 9:45

S474N píše:Jen mensi technicka, standarta prezidenta neni vlajka CR:
:arrow: https://cs.m.wikipedia.org/wiki/Vlajka_ ... _republiky
Dekuji pan Velkomozny a omlouvam se za nedokonalost :-D. Opraveno
vždyť v pořádku, ať je dle zákona potrestají. ale řeči o prasárnách, vraždě, o tom, jak najednou tenhle prapor je to nejcennější co národ měl (do této chvíle hromada z těch co jim to vadí ani nevěděla, že něco takového nad hradem bylo a nakreslit by to neuměl asi nikdo), jak všichni hrdinové všechno dělali jen za tenhle kus praporu a tihle zlý povaleči z pražské kavárny jim to vzali, to je vrcholem komičnosti, která se tu povedla Ovčáčkovi.
S Tvym nazorem si dovolim hluboce nesouhlasit. Prezidentska standarta neni kus praporu. Ja pro zmenu odsuzuju lidi, kteri maji ke statnimu symbolu vztah jako ty.
Naposledy upravil(a) jry2000 dne úte 28.6.2016, 11:02, celkem upraveno 1 x.
Lajte mi lhu-li
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 3091

Registrován: ned 21.11.2010, 12:57

Re: Ztohoven - Rozstrihani prezidentske standarty

Příspěvek od reddog » úte 28.6.2016, 10:52

Uff, my bad.
Zil jsem v predstave, ze se jedna o vlajku nasi zeme. Muj text patril predevsim k ni. Omlouvam se za nedbaly pristup k procteni zakladnich informaci.

Příspěvky: 59

Registrován: ned 02.8.2015, 17:16

Re: Ztohoven - Rozstrihani prezidentske standarty

Příspěvek od Borodov » úte 28.6.2016, 11:21

Tezce pres caru. Statni symbol je statni symbol a jako s takovym by s nim melo byt nakladano. At uz je prezident kdokoliv.

V toliko opevovanem USA, jakoz to kolebce demokracie :), je podobne nakladani se statnim symbolem pomerne prisne trestano. A je to dobre!
Uživatelský avatar

Příspěvky: 490

Registrován: sob 20.2.2016, 21:29

Zbraň: CZ-P10 C

Re: Ztohoven - Rozstrihani prezidentske standarty

Příspěvek od Sedmej » úte 28.6.2016, 11:58

jry2000: to je tvé svobodné právo se mnou hluboce nesouhlasit a odsoudit mě. já zase hluboce nesouhlasím s tím co se děje ve vedení našeho státu a kolem hradu. a chápu, že někteří lidé na to mají potřebu upozornit i za cenu překročení zákona tímto způsobem, který navíc nepovažuju za nikterak nebezpečný.
pro mě je tahle činnost mnohem přijatelnější, než když čtu, jak někdo vyhrožuje zastřelením premiérovi nebo vystřílením vlády a poslanců. to považuji za daleko větší problém, než když někdo ukradne prezidentovi vlajku a symbolicky jí rozdělí a rozdá lidem.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 269

Registrován: úte 26.4.2016, 19:07

Zbraň: GLOCK 17 Gen4

Bydliště: Kunnersdorf

Re: Ztohoven - Rozstrihani prezidentske standarty

Příspěvek od Pepíno » úte 28.6.2016, 12:03

Nevim co tady řešíte budou potrestáni dle platných zákonů. A to prase na hradě ať zdechne i se svejma hradníma rozkuřovačema. Ani bych se nedivil kdyby to byla napodobenina a pravou měli někde ulitou. Přes čáru je hysterie zdejších přispěvatelů kteří si po vzoru USA hrají na megavlastence.

Příspěvky: 330

Registrován: pát 02.12.2005, 13:07

Re: Ztohoven - Rozstrihani prezidentske standarty

Příspěvek od Jarda K » úte 28.6.2016, 12:08

Trenky považuji za nápad. Sice hraniční, ale někdo na to koule měl...
Rozstříhání mi tak dobré nepřijde. Myslím, že to bylo zbytečné.

V souvislosti se státními symboly mě ale neskutečně uráží, když si na to, že máme nějakou vlajku, vzpomene banda připitých hujerů u příležitosti nějakého hokeje.... Když měli šanci té vlajce sloužit, tak vymýšleli jak s tím vyjebat. Modrá je dobrá a tak podobně.

2 Pepíno: Prasetem bych to nenazýval. Co bylo zvoleno to tam je. Nikdo legitimitu a spravedlivost voleb nezpochybnil, takže je tam po právu. Ovšem chyba je, když se nějaký póvl (od roku 1918) hrabe do sídla českých králů. To je ostuda Republiky! Na Hradě má "bydlet" ten, kterému to dědičně a od Boha náleží!
Korty

"... jen z mých mrtvých rukou!"

Příspěvky: 2199

Registrován: ned 23.12.2012, 11:16

Re: Ztohoven - Rozstrihani prezidentske standarty

Příspěvek od Pařez » úte 28.6.2016, 12:22

Sedmej píše:.. než když čtu, jak někdo vyhrožuje zastřelením premiérovi nebo vystřílením vlády a poslanců. to považuji za daleko větší problém, než když někdo ukradne prezidentovi vlajku a symbolicky jí rozdělí a rozdá lidem.
No to je právě ten problém někde něco číst a přitom si neověřit jak to bylo doopravdy. Pak si člověk dělá závěry mimo mísu :wink:

Pepíno: někdo je prase na hradě a někdo na hnoji pod hradem :D
Uživatelský avatar

Příspěvky: 269

Registrován: úte 26.4.2016, 19:07

Zbraň: GLOCK 17 Gen4

Bydliště: Kunnersdorf

Re: Ztohoven - Rozstrihani prezidentske standarty

Příspěvek od Pepíno » úte 28.6.2016, 12:28

No jo jenomže mi se prasecky vyjadřujem max. na forech. Kdežto hradní prase se vyjadřuje prasecky v mediích na mítincích a prakticky vždy a všude. A nabádat "prostý" lid k fyzické likvidaci premiéra je podle mě přezčáru mnohem víc. :wink:
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1266

Registrován: sob 19.6.2010, 22:39

Zbraň: Weaponized sarcasm

Re: Ztohoven - Rozstrihani prezidentske standarty

Příspěvek od jry2000 » úte 28.6.2016, 12:31

Sedmej píše:jry2000: to je tvé svobodné právo se mnou hluboce nesouhlasit a odsoudit mě. já zase hluboce nesouhlasím s tím co se děje ve vedení našeho státu a kolem hradu. a chápu, že někteří lidé na to mají potřebu upozornit i za cenu překročení zákona tímto způsobem, který navíc nepovažuju za nikterak nebezpečný.
No vidis. Je nas spousta, co nesouhlasi s tim, co se v CR deje. Ale radoby self-promo timhle zpusobem je prasarna.

Podle mne by bylo idealni je zbavit obcanstvi, at si potom delaji, co chteji. Nas zakon to bohuzel neumoznuje.
Lajte mi lhu-li

Zpět na „OFF TOPIC - BEZ ZAMĚŘENÍ“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz