Závazná pravidla fóra

Příspěvek od MujGLOCK.com » úte 29.3.2005, 15:22

Závazná pravidla fóra:

:arrow: 1. Uživatel je povinen dodržovat tato pravidla, při prvním porušení bude napomenut, při dalším vyloučen.

:arrow: 2. Přísně zakázány jsou vulgarity a urážky.

:arrow: 3. Pište k tématu. Při změně tématu nebo před zakládáním nového tématu (threadu) je uživatel povinen prohlédnout fórum, zda se na téma o kterém se chce něco dozvědět nedebatovalo již někde jinde. Pakliže tak neučiní a vytvoří duplicitní thread, vystavuje se riziku smazání onoho threadu.

:arrow: 4. Uživatel se musí držet daného tématu, který vyplývá z jeho názvu. Ostatní komunikace mezi uživateli je povolená jen přes SZ (soukromá zpráva).

:arrow: 5. Než se zeptáte, použijte vyhledávání - zeptá-li se někdo na něco, co tu 100x bylo, neodpovídejte "Hledej", ale neodpovězte raději vůbec nebo k tématu.

:arrow: 6. Šetřete s citacemi, tzn. je zakázáno citovat předcházející příspěvek. Pokud už chcete citovat, smažte vše, co nesouvisející s Vaší odpovědí. Stejně tak nepište po sobě jdoucí příspěvky, od toho tu máme tlačítko UPRAVIT u stávajícího příspěvku.

:arrow: 7. Podpis je povolen maximálně na dva řádky a neměl by obsahovat grafiku.

:arrow: 8. Bez svolení majitele fóra je povolena jen soukromá inzerce a ta se musí týkat zbraní a souvisejícího - platí i o odkazech na komerční weby v podpisu, bydlišti nebo kdekoliv jinde. Členové označení jako "VIP člen" nebo "STD člen" mají automaticky povolený odkaz v podpisu.

:arrow: 9. Je zakázáno porušování (i nabádání k porušování) platných zákonů ČR a EU.

:arrow: 10. Porušuje-li někdo pravidla neupozorňujte jej na to ve fóru. Pokud Vám to moc vadí a nevšimne si toho administrátor, upozorněte jej pomocí SZ (soukromé zprávy).

:arrow: 11. Jste-li napomenuti administrátorem, nereagujte na toto do daného tématu, ale výhradně přes SZ (soukromé zprávy). Zatímco Vaše napomenutí je pro ostatní výchovné, reakce na něj je již zbytečná. U tohoto bodu platí vyjímka a za porušení budete vyloučeni z fóra ihned.

Tyto pravidla nabývají na účinnosti od 15.09.2006.