POZOR ---> Blacklist bazaru <--- POZOR


Pistole, pušky, příslušenství a další věci na prodej, koupi či výměnu.

Uživatelský avatar

Administrátor

Příspěvky: 651

Registrován: úte 29.3.2005, 14:38

POZOR ---> Blacklist bazaru <--- POZOR

Příspěvek od MujGLOCK.com » pon 17.5.2010, 18:14

I zde v bazaru se samozřejmě může vyskytnout neseriozní jednání kupujících nebo prodávajících v další fázi dohodnutého obchodu.

Sice zde na fóru byla odjakživa vzájemná důvěra a poctivé jednání a většina z nás se nikdy osobně nepotkala, známe se pouze pod přezdívkami, ale i přesto zde proběhly stovky "kontraktů" k absolutní spokojenosti všech stran.

Rádi bychom, aby to tak zůstalo i nadále a proto v tomto zamčeném vlákně budou ( samozřejmě po pečlivém a individuálním zvážení administrátora) zveřejňováni jedinci, u kterých výše napsané věty zřejmě neplatí. Zejména se to bude týkat nezaplacení zaslaných věcí, nezaslání přestože peníze dorazily (a je jedno jestli se jedná o 300,- Kč nebo 30000 Kč), záměrné zaslání úplně něčeho jiného, než bylo dohodnuto, atd.
Tipy na tyto výtečníky zasílejte přes SZ (Soukromé zprávy) a prosím...po pečlivém zvážení, nebudeme řešit oděrky na povrchovce, či zaslaných 998 hilzen místo 1000 :!:

Budeme zde zveřejňovat i poškozenou stranu a "potrefené husy" se můžou případně bránit prostřednictvím PM - zde se nediskutuje.

Znovu upozorňujeme: nebudeme dělat nikomu rozhodčí a zabývat se špatnou komunikací nebo nedostatkem technických znalostí :!:

Příspěvky: 303

Registrován: pon 07.1.2008, 23:31

Bydliště: 50°9'11.987"N, 14°5'28.934"E

Varování před prodejcem

Příspěvek od berny15 » sob 31.8.2013, 11:02

Dovoluji si upozornit případné zájemce nekupujte nic od Martina Vaníčka z Ústí/Labem který prodává zbraně s příslušenstvím.Slibované příslušenství které je součástí prodeje na schůzku nepřinese a slibuje ho dodatečně zaslat poštou což potom neučiní.Varuji důrazně tímto ostatní před případným nákupem u tohoto pána.
Měníme rok,měníme sny,měníme touhy,měníme názory,měníme požadavky na výkupné.Měníme auta,měníme zásobníky,náboje i zbraně.Ale nikdy neměníme svoje kamarády,kteří stojí při nás! (AL CAPONE 1936)

Zpět na „Prodej / Koupě / Výměna“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz