Stránka 1 z 1

Ivan Gabal a zavedeni psychotestu

Napsal: sob 30.4.2016, 16:26
od S474N
27 dubna v 16:06, Ivan Gabal píše:Výbor pro bezpečnost právě zamítl aby součástí zdravotní způsobilosti pro držení zbraně bylo vyšetření psychologické způsobilosti. V Čechii se prostě uznání významu hlavy pro použití zbraně ve srovnání s rukou dále odkládá. Navzdory tragedii v Uherském Brodě, navzdory tomu, že psychotest musí mít každý řidič z povolání, policista nebo voják. Nejde o chybu, jde o vědomé zpřístupnění zbraní všem, včetně nezpůsobilých. Uvidíme jak o mém a Marian Jurečka pozměňovacím návrhu bude hlasovat sněmovna, ale proti se postavilo i chovancovo vedení ministerstva vnitra, po Vrběticích, po Uherském Brodě. Srovnání v rámci evropských zemí přitom ukazuje jasně, že psychologická způsobilost je bežným standardem. No tak, tak nějak ...
Puvodni odkaz:
:arrow: https://www.facebook.com/gabal.ivan/pos ... 3318683541

Ta diskuse pod tim postem je opravdu vyzivna a dotycny mi prijde, ze by se mel nechat sam vysetrit.

Re: Ivan Gabal a zavedeni psychotestu

Napsal: sob 30.4.2016, 18:16
od MacHead
U nas ich mame a okrem slusneho prijmu pre psychologov nemaju ziadny zmysel. Snad mi tu nejde nikto nahovorit, ze nejaky absolvent filozofickej fakulty (psycholog NIE JE lekar) s nejakymi smiesnymi testikmi dokaze odhalit psychicku poruchu. Psychologia nie je exaktna veda, je to pseudoveda ako astrologia. Policajti tie testy robia a ze pripadov, ked niekoho bezdovodne napadli ci robili pre mafiu je vcelku dost.

Re: Ivan Gabal a zavedeni psychotestu

Napsal: sob 30.4.2016, 18:34
od GLOCK69
To ví všichni, kteří se o problematiku zajímají. Ale některým se to nehodí do krámu, takže to "radši neví". A co je asi pro některé nejdůležitější, kšeft je kšeft... Státem zaručený příjem bez jakéhokoliv odpovědnosti.

Re: Ivan Gabal a zavedeni psychotestu

Napsal: ned 01.5.2016, 6:29
od reddog
Nehledal bych logiku tam, kde zjevne chybi rozum. Spousta "odborniku" zije jen z toho, ze drobny problem umele nafukuji a snazi se jim strasit ostatni, aby pak vzapeti prisli se "zarucenym receptem" jak ten nafouknuty problem vyresit.
Ta diskuze pod clankem fakt stala za precteni.

Re: Ivan Gabal a zavedeni psychotestu

Napsal: úte 03.5.2016, 10:35
od john.hawk
byznys je byznys, dopadne to tak, že neziskovky budou integrovat, psychologové budou vyšetřovat a obyčejný člověk bude nadále více otrokem, protože mu už na nic nezboudou peníze..

Re: Ivan Gabal a zavedeni psychotestu

Napsal: úte 03.5.2016, 12:15
od Jarda K
Buďme pro psychotesty. Ale ať platí, že spáchá-li "opsychologovaný" člověk nějaký TČ, půjde si do lochu sednout i ten psycholog. (myšleno ve smyslu vydávání ZP)

A co Kalivoda? Co ten psycholog co ho testoval? Sedí? A co další které vyšetřoval a nastoupili k PČR? Budou také vraždit?

Blbost vládne světu!

Re: Ivan Gabal a zavedeni psychotestu

Napsal: úte 03.5.2016, 12:48
od S474N
Jarda K: problem tveho reseni je to, ze diky "predposranosti" by ty papiry nedali vubec nikomu *4*

Re: Ivan Gabal a zavedeni psychotestu

Napsal: stř 04.5.2016, 11:16
od john.hawk
tak bychom měli kvéry bez papírů jako v Texasu :) prostě pohoda :)

Re: Ivan Gabal a zavedeni psychotestu

Napsal: stř 04.5.2016, 12:09
od Jarda K
S474N: Hmm, to jsem, vůl, nedomyslel.