Stránka 1 z 1

Za tvorbu mapy vyhazov

Napsal: čtv 03.5.2007, 21:00
od S474N
Americký středoškolák byl přísně potrestán za vytvoření mapy do známé a oblíbené on-line hry Counterstrike.
Student z městečka Fort Bend (Texas) byl vyloučen za školy poté, co jeho rodiče objevili, že vytvořil mapu do "Counteru", která odpovídala jeho škole.

Jeho vlastní rodiče na něj zavolali policii, která ho zatkla a prohledala jeho pokoj, kvůli zbraním a výbušninám(!). O několik hodin později byl propuštěn, protože nebylo jasné jestli porušil nějaký zákon. Ze školy byl mládenec vyloučen a vedení školy o něm prohlásilo, že je "lotr".

Byl donucen jít do jiné školy, což znamená že nemůže absolvovat školu se svými kamarády. Byl vytržen z kolektivu, což jeho psychice zřejmě neprospěje a byl prohlášen v podstatě za zločince, takže lidé z Fort Bend můžou jenom doufat že si tento malý "výtržník" nezačne hrát na CS opravdu.

Prosím, nedělejte mapy vlastních škol (a už vůbec ze zajatců nedělejte profesory!), za takovou "prkotinu" byste totiž mohli být zavrženi rodiči, škola by vás nazvala výtržníkem a stát by vám začal házek klacky pod nohy ohledně vašeho budoucího studia.


Puvodni odkaz:
:arrow: http://www.pctuning.cz/index.php?option ... &Itemid=67

Napsal: čtv 03.5.2007, 21:31
od Lukáš Koukal
No, absurdistán. Překvapuje nás to? Bych řekl, že už ne....

Napsal: čtv 03.5.2007, 21:39
od icks
Myslím že v Texasu má ten chlapec právo na spravedlivý soud, tak proč se nesoudit. Já bych se s takovou (odpusťte) píčovinou nesmířil. Ať mu ukáží konkrétní §, nabo ať ho nechají být. CS je sportovní hra, nic víc, nic míň.

Napsal: čtv 03.5.2007, 21:55
od cmk
Smarjaaaa, to me meli vyloucit uz na zakladce, kdyz jsem na Didakticu Gama udelal v Basicu textovku, jejiz ucelem bylo najit v laborce chemie jed a nalejt k hlavnimu uzaveru vody - mapa textovky presne odpovidala ty nasi zakladce :-)

Napsal: pát 04.5.2007, 14:03
od JAKLA
2:icks skus si zohnať "Prehrešky proti desatoru" tam naznačujú akú silu tam má manipulácia s verejnou mienkou (napr.: zakázanie zákonom nosenie bedrových nohavíc :!: ). Je to Francúzky dokument vysielaný asi aj v CR.

2:cmk školy asi neboli vtedy v "kurze" mal si skúsiť iné budovy :wink: