Stránka 1 z 2
Kam všude...
Napsal: úte 30.10.2007, 16:17
od johny
...nosíte Glocka (ev. jinou zbraň, kterou vlastníte)? Nebo při jakých příležitostech jej nosíte? Na ryby, do práce, na hříbky, na jednání, při výběru peněz z banky (na výplaty pro firmu), na služeb. cestách.......?
Abych věděl, kam všude se "hodí" mít pistoli u boku? Začal jsem s pistolí chodit i do práce (končívám večer a za tmy to je někjdy radost) a dívají se na mne jako na vola a "některým se to možná i nelíbí".
Co vy? Jak jste na tom?
P.S. Pokud jsem off topic, omlouvám se.
Napsal: úte 30.10.2007, 16:46
od Lukáš Koukal
No... spíš se zeptat, kam lidi nenosí, ať nejsou ty příspěvky tak dlouhý, ne?

Napsal: úte 30.10.2007, 16:51
od FRENKY
Nenosím (ve smyslu mít připnuto na opasku) akorát doma.
Cestovat se zbraní z/do práce považuji za samozřejmost

Napsal: úte 30.10.2007, 16:52
od cmk
Johny - vubec nekoukej na to, kam ji nosi kdo jinej...
Kdyby ses zeptal na nejakem verejnejsim foru, tak by ti 98% lidi reklo, ze nenosej vubec...
Nos tam, kde uznas za vhodny

Napsal: úte 30.10.2007, 17:25
od koudelka
nenosit na pivo a do zahranicia!
Napsal: úte 30.10.2007, 18:44
od johny
cmk píše:Johny - vubec nekoukej na to, kam ji nosi kdo jinej...
Kdyby ses zeptal na nejakem verejnejsim foru, tak by ti 98% lidi reklo, ze nenosej vubec...
Nos tam, kde uznas za vhodny

Víš, je v tom trošku touha pocítit "jednotu se souvěrci". Trošku mne mrzí, že třeba v té práci se od šéfa dovím, že jsem totální magor (a nemyslí to v žertu, na to ho moc dobře znám), když vidí, že se ráno po příchodu odkšírovávám z podpažního pouzdra, odkládám pistoli a odpoledne se znova "omašlím", přehodím bundu a pádím domů.
Je s podivem, že můj tactical folder v kapse mu nevadí (ten asi není tolik vidět). Že je to koníček jako každej jinej, že chodím z práce poslední dobou potmě, že nikdy nevíš, kam se nechomejtneš..ne. A jako udělat si zbrojní pas, koupit si pistoli, projít všechny peripetie, poplatky aj. a pak ho mít doma ve vitríně...no, já nevím. Na to jsem si pistoli nekoupil.
Je mi líto, jak je na zbraně pořád pohlíženo. Jak tu má někdo v podpisu - "nezabíjejí zbraně, ale lidé, kteří je ovládají". Nikomu nevadí kretén, kterej zparchantí rotvajlera (to je horší zbraň), nikomu nevadí vylízanej adolescent s vytetovaným hákáčem na rameni, kterej v ruce nervózně hněte boxera. Ale člověk, který u sebe nosí pistoli, je málem agent Talibanu.
Sorry, kluci, uhnul jsem od tématu. Ale potřeboval jsem to napsat.
Napsal: úte 30.10.2007, 18:47
od icks
Já nosím pořád. Já nejsém ,,BÉÉÉÉÉ,,

Napsal: úte 30.10.2007, 18:52
od Andy4
Johny bud v klidu, myslim, ze to tady vetsina chape. Podle me neni podpazak idealni vzdhledem prave ke komplikovanemu sundavani-treba s padlem bys pockal, az se nikdo nediva a za 2 vteriny je dole..cim min lidi o tom vi tim lip
Napsal: úte 30.10.2007, 18:55
od johny
Myslím, že časem do něj taky půjdu. Akorát musím zvážit, jestli opaskové pouzdro "glokácký" - s pádlem, nebo kožený na průvlek opasku. Asi snad to, které se lépe sundává.
Apropos... nosíte u sebe palebnej průměr, nebo jen nafutrovanou pistoli?
Napsal: úte 30.10.2007, 18:57
od Mistral
Já teď nosil akorát nůž a plyn - riziko napadení bylo velmi malé. Ale esli se budu jeste castejs v noci vracet pres metro kacerov, tak beru krochnu.

Napsal: úte 30.10.2007, 19:00
od S474N
johny: tak mu mas opacit,ze je magorem sam a pripadne i pridat tu povidku:
http://www.s474n.com/o-ovcich-vlcich-a-psech.php
Napsal: úte 30.10.2007, 19:04
od johny
Ale to je hodně pěkný. A je v tom i hluboká pravda.
To si dám v práci nad stůl

Díky.
Napsal: úte 30.10.2007, 19:06
od Andy4
i kozene muze mit druky na rozepnuti-neni pak treba rozepinat pasek..nekdy mam taky pocit ze "neozbrojena" vetsina naroda nas povazuje za magory. Takze je nechme v jejich iluzich a zbytecne na sebe neupozornujme

Napsal: úte 30.10.2007, 19:10
od johny
A na noc vybíjíte, nebo necháváte naládovaný zásobníky?

Napsal: úte 30.10.2007, 19:12
od Jeňýk
Celodenně,všude-kromě domova a hospody. V práci to většina lidí ví a nic nenamítají,na zbraň jsem si zvykl tak,že mi to nevadí/nepřekáží a už to považuji za samozřejmost.
A to nejsem žádný extrémní militarista ,nebo Standa Klíž, prostě se jen řídím heslem- lepší zbraň mít a nepotřebovat, než potřebovat a nemít. Asi jako většina lidí zde na tomto fóru

A na noc vybíjím a nechávám jen v zásobníku. U postele.
Napsal: úte 30.10.2007, 19:28
od snaper_mira
Ja cekam na tu blbou karticku (zbrojak)
Pak s nim budu (s Glockem) i spavat

Napsal: úte 30.10.2007, 19:28
od FRENKY
johny: Trvale náboj v komoře (kohout samo spuštěný). I v noci. Je to nejpraktičtější.
Bydlím v přízemí a při případné "balkonové infiltraci" by nemusel být na nějakou další manipulaci čas.
Napsal: úte 30.10.2007, 19:47
od johny
snaper_mira píše:Ja cekam na tu blbou karticku (zbrojak)
Pak s nim budu (s Glockem) i spavat

A s G17kou nebo G19kou?

Napsal: úte 30.10.2007, 19:49
od snaper_mira
Ještě nevím, udidím co mi líp sedne do tlapky
Ale víc se mi líbí G 19

...a ono je to na nošení výhodnější

Napsal: úte 30.10.2007, 20:00
od johny
Mně osobně 19ka přišla malá. Když ji držím, malíček mi "plandá" ve vzduchu
EDIT BY MODERATOR: nepoužívejte prosím citace v reakci, která následuje konkrétní příspěvek. Pokud jste zde nový, přečtěte si prosím pravidla fóra. Děkujeme