K:Glock 19,26


Již neplatné inzeráty.

Uživatelský avatar

Příspěvky: 76

Registrován: stř 12.3.2008, 21:53

Zbraň: Glock 17

Bydliště: Brno

K:Glock 19,26

Příspěvek od Miroun » čtv 31.12.2009, 17:32

Koupím Glock 19 nebo 26 pokud možno bez úprav a ještě v záruce,ale není to podmínkou.Cenu bych si představoval max. 12 tis.Za jakékoliv nabídky děkuju. :wink:
Uživatelský avatar

Příspěvky: 580

Registrován: stř 28.1.2009, 14:34

Zbraň: SHADOW, Walther PPS

Bydliště: MB

Re: K:Glock 19,26

Příspěvek od Albert » čtv 31.12.2009, 17:36

Uživatelský avatar

Příspěvky: 76

Registrován: stř 12.3.2008, 21:53

Zbraň: Glock 17

Bydliště: Brno

Re: K:Glock 19,26

Příspěvek od Miroun » čtv 31.12.2009, 17:51

Taky jsem to četl,ale na prvním místě bych bral G26 a až potom tu G19 ale díky za info.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 76

Registrován: stř 12.3.2008, 21:53

Zbraň: Glock 17

Bydliště: Brno

Re: K:Glock 19,26

Příspěvek od Miroun » stř 20.1.2010, 17:25

Vyřešeno prosím přesunout,děkuju.

Zpět na „Archív inzerátů“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz