P: GLOCK 17 , nastříleno 500ks olive barva


Již neplatné inzeráty.

Příspěvky: 42

Registrován: pát 01.1.2010, 17:34

Zbraň: GLOCK17

P: GLOCK 17 , nastříleno 500ks olive barva

Příspěvek od messam » úte 26.1.2010, 19:54

Prodám GLOCK 17, přepravní kufr , 2zásobníky, olive barva , 2kg spoušť, zvětšený záchyt závěru . Nastříleno 500ks nábojů.

13000,-

bwaters@seznam.cz
Glock 17 gen.4
Uživatelský avatar

Příspěvky: 350

Registrován: pon 27.11.2006, 14:22

Zbraň: Glock 19, CZ 858 tac

Bydliště: Praha a okolí

Re: P: GLOCK 17 , nastříleno 500ks olive barva

Příspěvek od Stampee » stř 27.1.2010, 13:23

ODKUD JSI?

Příspěvky: 42

Registrován: pát 01.1.2010, 17:34

Zbraň: GLOCK17

Re: P: GLOCK 17 , nastříleno 500ks olive barva

Příspěvek od messam » stř 27.1.2010, 16:08

Liberecko.
Glock 17 gen.4

Příspěvky: 42

Registrován: pát 01.1.2010, 17:34

Zbraň: GLOCK17

PRODÁNO

Příspěvek od messam » pát 12.2.2010, 15:04

messam píše:Prodám GLOCK 17, přepravní kufr , 2zásobníky, olive barva , 2kg spoušť, zvětšený záchyt závěru . Nastříleno 500ks nábojů.

13000,-

bwaters@seznam.cz
Glock 17 gen.4

Zpět na „Archív inzerátů“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz