P:Springfield 1911


Již neplatné inzeráty.

Uživatelský avatar

Příspěvky: 294

Registrován: úte 06.12.2005, 12:20

Bydliště: WEST

P:Springfield 1911

Příspěvek od veselka » pát 06.11.2009, 20:55

Prodám pistoli Springfield Mil-Spec 1911-A1, ráže 45.ACP. Koupená nová letos v dubnu, nestřílená, nenošená, jako nová. Orig.příslušenství (kufřík, opask.pouzdro na pistoli, opask.pouzdro na 2 zásobníky, 4xstřenky, 2x zásobník), záruka. cena: 20000.-Kč
kontakt: vveselka@seznam.cz
Pacifismus je NEMOC modEUrni doby.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 294

Registrován: úte 06.12.2005, 12:20

Bydliště: WEST

Re: P:Springfield 1911

Příspěvek od veselka » sob 28.11.2009, 18:49

...cena není dogma, jsem ochoten se dohodnout...
Pacifismus je NEMOC modEUrni doby.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 294

Registrován: úte 06.12.2005, 12:20

Bydliště: WEST

Re: P:Springfield 1911

Příspěvek od veselka » ned 27.12.2009, 15:50

...je možná výměna za CZ 75B+doplatek
Pacifismus je NEMOC modEUrni doby.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 294

Registrován: úte 06.12.2005, 12:20

Bydliště: WEST

Re: P:Springfield 1911

Příspěvek od veselka » čtv 31.12.2009, 20:10

...event. za glock v ráži 9*19 + doplatek
Pacifismus je NEMOC modEUrni doby.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 294

Registrován: úte 06.12.2005, 12:20

Bydliště: WEST

Re: P:Springfield 1911

Příspěvek od veselka » ned 10.1.2010, 20:28

prodáno, prosím zamknout, díky
Pacifismus je NEMOC modEUrni doby.

Zpět na „Archív inzerátů“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz