P: G19


Již neplatné inzeráty.

Příspěvky: 183

Registrován: úte 17.1.2006, 21:41

Bydliště: JM

P: G19

Příspěvek od smashing » pát 12.3.2010, 22:28

Prodam G19 zakoupen u Šubrt cz s.r.o 2/2008, nastrileno cca 900ran, bez uprav (pouze zaslepka Glockmeister), presna a bezproblemova zbran, mozno vyzkouset, cena 12500,-

mail: smashing@centrum.cz
tel. +420 776 029 988

Obrázek

Příspěvky: 183

Registrován: úte 17.1.2006, 21:41

Bydliště: JM

Re: P: G19

Příspěvek od smashing » sob 13.3.2010, 19:54

zamluveno

Příspěvky: 183

Registrován: úte 17.1.2006, 21:41

Bydliště: JM

Re: P: G19

Příspěvek od smashing » stř 17.3.2010, 17:07

prodano, dekuji

Zpět na „Archív inzerátů“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz