P:G17


Již neplatné inzeráty.

Příspěvky: 210

Registrován: stř 30.1.2008, 14:18

Bydliště: praha,stredni cechy

P:G17

Příspěvek od mateus » pon 01.3.2010, 18:00

Prodám Glock 17 Olive,9mmL,nalítáno okolo 1000 továrních nábojů,koupen 16.7.2009.Oválné vypouštění zásobníku,železná mířidla glock.V ceně 4x zásobník,pouzdro Blackhawk.
Cena 11 900,-kč

[Přípona jpg byla deaktivována a nadále nebude zobrazována.]

[Přípona jpg byla deaktivována a nadále nebude zobrazována.]

[Přípona jpg byla deaktivována a nadále nebude zobrazována.]

Příspěvky: 210

Registrován: stř 30.1.2008, 14:18

Bydliště: praha,stredni cechy

Re: P:G17

Příspěvek od mateus » pon 01.3.2010, 18:00

[Přípona jpg byla deaktivována a nadále nebude zobrazována.]

Příspěvky: 79

Registrován: pon 01.3.2010, 19:07

Re: P:G17

Příspěvek od _Jose_ » pon 01.3.2010, 21:07

PM

Příspěvky: 210

Registrován: stř 30.1.2008, 14:18

Bydliště: praha,stredni cechy

Re: P:G17

Příspěvek od mateus » úte 02.3.2010, 14:25

rezervace do soboty

Příspěvky: 210

Registrován: stř 30.1.2008, 14:18

Bydliště: praha,stredni cechy

Re: P:G17

Příspěvek od mateus » stř 03.3.2010, 17:45

prodloužení rezervace do úterý 16.3.

Příspěvky: 3

Registrován: ned 07.3.2010, 16:09

Zbraň: zatim 0

Re: P:G17

Příspěvek od miky1974 » ned 07.3.2010, 16:30

Dobrý den,

máte ještě tu 17ctku G?

Barva je sice neobvyklá. Uvidim tuto středu. Mám u známého zamluvéné G19. Uvidím jak na tom bude.
Mohu se zeptat proč prodáváte?

Do Plzně asi nejezdíte co?

díky
Mikuš

Příspěvky: 210

Registrován: stř 30.1.2008, 14:18

Bydliště: praha,stredni cechy

Re: P:G17

Příspěvek od mateus » ned 07.3.2010, 18:56

prodávám z osobních důvodů.
zbraň je v současné době rezervovaná(viz výše)
a do plzně bohužel nejezdím :wink: :D

Příspěvky: 210

Registrován: stř 30.1.2008, 14:18

Bydliště: praha,stredni cechy

Re: P:G17

Příspěvek od mateus » pon 15.3.2010, 17:20

dnes prodáno,děkuju

Zpět na „Archív inzerátů“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz