P glock 17


Již neplatné inzeráty.

Příspěvky: 11

Registrován: pon 21.8.2006, 15:48

Zbraň: glock 17

Bydliště: Mezibranská 578/9 Praha 1 11000

P glock 17

Příspěvek od buggisek » ned 07.3.2010, 18:56

prodávám pistoli glock 17, zakoupena 25.8.2008. Na glocku byly udělány některé úpravy, stojna spouště 2kg, prodloužený záchyt závěru, sportovní mířidla target od pana Zendla, Hogue návlek guma na pažbu. Ke glocku mám: 2 zásobníky, rychlonabíječ, kufr,plastové pouzdro blackhawk serpa s pojiskou, originál pouzdro glock, puzdro na 2 zásobníky,účet ke glocku. Jsem první majitel. Celkem zbraň i s doplňky vyšla na 18 175 Kč. Nyní ji prodávám za 11000 Kč. Z důvodu zakoupení na závody jiné zbraně.
Přílohy

[Přípona jpg byla deaktivována a nadále nebude zobrazována.]

[Přípona jpg byla deaktivována a nadále nebude zobrazována.]

[Přípona jpg byla deaktivována a nadále nebude zobrazována.]

Příspěvky: 3

Registrován: ned 07.3.2010, 16:09

Zbraň: zatim 0

Re: P glock 17

Příspěvek od miky1974 » pon 08.3.2010, 6:21

Ahoj,

mohl bys mi jej rezervovat do čtvrtka 11.3.?
To už budu vědět kdy budu mít ZP.

Do Plzně asi náhodou nejezdíš?

dík
Miky

pošli mi prosím tvoje tel. na můj mail
david.mikus@centrum.cz

Příspěvky: 11

Registrován: pon 21.8.2006, 15:48

Zbraň: glock 17

Bydliště: Mezibranská 578/9 Praha 1 11000

Re: P glock 17

Příspěvek od buggisek » pon 08.3.2010, 19:44

Děkuji všem za tak velký zájem Glock je již zamluvený do středy.

Příspěvky: 11

Registrován: pon 21.8.2006, 15:48

Zbraň: glock 17

Bydliště: Mezibranská 578/9 Praha 1 11000

Re: P glock 17

Příspěvek od buggisek » stř 10.3.2010, 17:10

prodáno žádám uzamknout

Zpět na „Archív inzerátů“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz