V: nábojnice .38Spec.


Již neplatné inzeráty.

Uživatelský avatar

Příspěvky: 420

Registrován: úte 13.6.2006, 9:01

Zbraň: G17, CZ27

Bydliště: Brno-venkov

V: nábojnice .38Spec.

Příspěvek od drago » pát 26.3.2010, 21:15

2600ks nábojnic .38Spec. za 4000ks 9x19.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 420

Registrován: úte 13.6.2006, 9:01

Zbraň: G17, CZ27

Bydliště: Brno-venkov

Re: V: nábojnice .38Spec.

Příspěvek od drago » ned 28.3.2010, 20:24

Možno přesunout.

Zpět na „Archív inzerátů“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz