H: diskuzni server o vsech zbranich


Ostatní debaty mimo zaměření, vtipy, když se prostě chcete vykecat :-)

Uživatelský avatar

MujGLOCK team

Příspěvky: 2411

Registrován: úte 29.3.2005, 15:34

Zbraň: G17, G43, CZ858

Bydliště: doma

Re: H: diskuzni server o vsech zbranich

Příspěvek od Jasik » úte 16.11.2010, 21:15

morho: Ono je v tomto případě potřeba se podívat trochu do historie jednotlivých for:

Strelectvi - bylo forum o tom, jaky má název - o střelectví komplexně. Byla to alternativa k serveru Mojezbran, ovšem poté, co to přešlo pod plně komerčni subjekt, to podle slov spousta lidi jde s nimi z kopce. Mimochodem, můj nick tam nenajdeš ;-)

Zbranekvalitne - server, který začal dělat Mark v době, kdy třeba MG už jelo a prvnotně se věnoval pouze a jen informacím týkajícím se získaní zbrojního průkazu, zkušebním otázkám atd. (protože v té době procházel tím "kolečkem" sám). Nyní je tam forum, které by mělo být zaměřeno na LOS, na ZP a tak trochu začíná být náhradou na Strelectvi.

MujGLOCK - server založený člověkem, který si koupil GLOCKa, zajímal se o něj a shromáždil informace jednak o GLOCích, o získání ZP atd. Poté, co se spojilo dohromady více lidí, začal fungoval web i jako klub majitelů a příznivců zbraní GLOCK s tím, že na rozdíl od jiných fór nabízíme členům klubu i slevy u partnerů (jak obchody, tak kurzy střelby apod.), spolupracujeme přímo s dovozcem zbraní GLOCK a jiných a zároveň bylo spuštěno i forum s diskuzemi, které by mohli "majitelé a přátele zbraní GLOCK" zajímat.

To, že se spousta lidí z jednotlivých for zná osobně myslím není vůbec problém. Potkávají se na závodech, na různých prezentačních akcích, kurzech apod.
Naposledy upravil(a) Jasik dne stř 17.11.2010, 10:06, celkem upraveno 2 x.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1240

Registrován: úte 11.9.2007, 6:41

Bydliště: Kvérov

Re: H: diskuzni server o vsech zbranich

Příspěvek od Nikdo » úte 16.11.2010, 21:21

morho: A nezdá se ti jako tříštění sil, že je tu Telekom, Oskar, Eurotel a Paegas? (Teda teď mají nějaký novější jména, ale já už si asi nezvyknu).
Vždyť ti co si volají se taky navzájem všeci znají. Taky je to tříštění sil :mrgreen:

Konkurence je základem evoluce...
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1266

Registrován: sob 19.6.2010, 22:39

Zbraň: Weaponized sarcasm

Re: H: diskuzni server o vsech zbranich

Příspěvek od jry2000 » úte 16.11.2010, 21:50

Vladu jedne strany a nazoru uz jsme tu taky meli, takze radsi vic a zvolit si, co je lepsi :)
Lajte mi lhu-li

Příspěvky: 21

Registrován: stř 10.11.2010, 21:40

Re: H: diskuzni server o vsech zbranich

Příspěvek od morho » stř 17.11.2010, 20:07

Díky, historii fór jsem neznal, takže jsem viděl jen podobnou strukturu několikrát naklonovanou. Taky mě to mohlo napadnout :roll:

Co by konkurující si nedokážu fóra tak jasně vidět, třeba díky případům, kdy najdu něco na fóru A, čtu a narazím na radu "koukni na thread na fóru B, tam se to řeší" (a např.v tomhle pro mě paralela s operátorama trochu kulhá :wink: ) No nic, uvidíme...

Zpět na „OFF TOPIC - BEZ ZAMĚŘENÍ“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz