Romove, cikani,....


Ostatní debaty mimo zaměření, vtipy, když se prostě chcete vykecat :-)

Uživatelský avatar

Příspěvky: 783

Registrován: stř 17.2.2010, 22:28

Zbraň: glock 17

Re: Romove, cikani,....

Příspěvek od kuba » pát 18.6.2010, 10:43

k tomu neni co rict, rekl bych ze tady je to kazdymu jasny.
My only worry about death is that my girl will sell my gear for what I SAID I paid for it...
http://www.facebook.com/severoceskygteam

cmk

Uživatelský avatar

Příspěvky: 6790

Registrován: úte 04.10.2005, 12:24

Bydliště: EU :-(

Re: Romove, cikani,....

Příspěvek od cmk » pát 18.6.2010, 11:21

Nejhorsi je, ze at premejslim, jak premejslim, vubec me nenapada, co bych delal ja, bejt na miste toho taty.
Kluka mam zatim 2 roky staryho, ale za nejaky 2-3 roky hrozi naprosto totez a pruser je, ze z toho neni cesty ven.
Tam byl chodnik, tocilo se to, takze tatik nevidel poradne dal nez 20m pred sebe. Zastavit 5m od cikana a snazit se to otocit s klukem - to taky neslo.
Takze volba "zkusit projet, jako bychom tu nebyli" asi byla obecne spravna.
Ale co dal?
V tomhle pripade to dopadlo skoro ukazkove, jak to mohlo nejlip dopadnout. Kluk bez kecani a ohlizeni pokracoval dal, dojel za roh a tam pockal. To samo o sobe bylo az neuveritelne stastny - jestli mel tatik rozum a na posledni chvili to klukovi prikazal a kluk byl dostatecne vycepovanej, ze o nekterejch vecech se s tatou nediskutuje (kez by tohle umely i zensky).
Ale zpet - ve chvili kdy kluk projell nezbejva, nez chvili zdrzovat, aby kluk mel cas odjet a schovat se.
A pak je tu stejne otazka, co dal... Resit to aktivne? Kopnout ho do kouli a trefit mu dobre cenich? Vedlo by to k nasledny poradny bitce, do ktery bych se po pravde s podobnym hovadem dostat nechtel? Nebo naopak zustat pasivni a doufat, ze ho to prejde, kdy ale hrozi, ze neprejde a hrozi totez, co pri poradny bitce?
At tak, ci tak, tady to zaplat panbuh dopadlo dobre. A lze to brat i jako navod, jak podobnou situaci projit. Lec bohuzel navod, ktery nic nezaruci.
Motto: Rychlejší, než 158 na drátě je 357 na opasku
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Pokud víš, kolik máš zbraní, nemáš jich dost.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 2996

Registrován: ned 12.3.2006, 10:18

Zbraň: G17 a další

Bydliště: Praha Západ

Re: Romove, cikani,....

Příspěvek od Starosta » pát 18.6.2010, 11:44

Ne, tohle je v prdeli situace.
Ve chvíli, kdy tě drží za flígr a má evidentně navrch máš jen dvě možnosti
- vystartovat a zkusit se probít
- nechat se prvně majznout a zkusit se probít

Řešení není dobře ani jedno, jak říkám, v prdeli situace :crazy:
Starosta
-- Si vis pacem, para bellum --
Uživatelský avatar

Příspěvky: 2453

Registrován: stř 10.8.2005, 15:33

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Brno

Re: Romove, cikani,....

Příspěvek od pitt » pát 18.6.2010, 11:49

no v téhle situaci je rvačka ošemetná...bylo jich tam fakt hodně.....takže mě napadá sundat mu tepláky,oběhnout ho a elegantně mu odpanit prdel....věřím tomu že ostatní by utekli :twisted: :twisted: :twisted:
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Re: Romove, cikani,....

Příspěvek od S474N » pát 18.6.2010, 12:02

pitt: nebo by se pridali a byl toho homo vlacek *40* *47*
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek

cmk

Uživatelský avatar

Příspěvky: 6790

Registrován: úte 04.10.2005, 12:24

Bydliště: EU :-(

Re: Romove, cikani,....

Příspěvek od cmk » pát 18.6.2010, 12:53

pitt píše:no v téhle situaci je rvačka ošemetná...bylo jich tam fakt hodně.....takže mě napadá sundat mu tepláky,oběhnout ho a elegantně mu odpanit prdel....věřím tomu že ostatní by utekli :twisted: :twisted: :twisted:
Ja z toho videa mam pocit, ze ac jich tam bylo opravdu hodne a byli to spis kamaradi toho hajzla, tak tam bezeli to spis uklidnit a hajzla odtrhnout (nemam marny iluze o tom, ze chteli pomoct tomu tatkovi, ale ze spis nechteli, aby jejich soukmenovec sel sedet za vrazdu).
Motto: Rychlejší, než 158 na drátě je 357 na opasku
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Pokud víš, kolik máš zbraní, nemáš jich dost.

Příspěvky: 584

Registrován: úte 13.5.2008, 16:44

Re: Romove, cikani,....

Příspěvek od Steiner » pát 18.6.2010, 13:03

Koukám že to bylo během dopoledne no tak to mi hlava nebere jak je možný že ten cyklista (otec) nebyl v té době v práci aby vydělával mj. peníze na sociální dávky pro potřebné? Dobře mu tak ... !
Uživatelský avatar

Příspěvky: 2996

Registrován: ned 12.3.2006, 10:18

Zbraň: G17 a další

Bydliště: Praha Západ

Re: Romove, cikani,....

Příspěvek od Starosta » pát 18.6.2010, 15:42

pitt píše:no v téhle situaci je rvačka ošemetná...bylo jich tam fakt hodně
No, nechat se mlátit je asi ještě víc o hubu :roll:

On člověk nemůže řešit všechno na světě najednou - když mě někdo mydlí, tak se přece nenechám... Když pak dostanu další informace, tak fajn, zkusím je započítat do svýho plánu.
Ale nemůžu analyzovat situaci bůhví jak dlouho.

Ukecávám a když to nevyjde a dostanu, tak co nejdřív protiútok a pryč.

Jestliže pak dostanu o to větší nakládačku, protože se tam povaluje těch zmetků víc, tak se nedá nic dělat - ale přece si nenechám postupně vyrazit všechny zuby, abych zjistil, jestli to toho dobráka nepřejde, protože mu ráno jen nedala dcera? :!:

EDIT: Opět se dostáváme k tomu, že 90% je ve vaší hlavě, před střetem, během něj i po něm.
Starosta
-- Si vis pacem, para bellum --
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1240

Registrován: úte 11.9.2007, 6:41

Bydliště: Kvérov

Re: Romove, cikani,....

Příspěvek od Nikdo » pát 18.6.2010, 15:47

Nevím jak velký byl synek, ale možná by nebylo od věci, aby věděl, v který brašničce má táta glocka a jak se s ním zachází... :twisted:
Uživatelský avatar

Příspěvky: 233

Registrován: čtv 25.12.2008, 22:20

Re: Romove, cikani,....

Příspěvek od de-luxe » pát 18.6.2010, 18:16

Bral co mu přišlo pod ruku, takže kdyby pán z kola seskočil a popoběhl pár metru pryč z dosahu toho zilvara, pravděpodobně by za nim ještě zapíčoval a našel by si jinej hromosvod. Tenhle by se za nikym nehonil.. Jenže v tu chvíli byl cyklista pochopitelně tak zaskočenej, že se na nic nezmohl. Jakmile jseš na kontaktní vzdálenost s agresivním zmrdem, tak není jiná možnost než zaútočit nebo se promtně stáhnout z jeho dosahu. Čekání "co se stane" nebo slovní handrkování skončí vždycky stejně - xindl možnost prvního tahu pěšcem nezahodí.

cmk

Uživatelský avatar

Příspěvky: 6790

Registrován: úte 04.10.2005, 12:24

Bydliště: EU :-(

Re: Romove, cikani,....

Příspěvek od cmk » sob 19.6.2010, 0:31

De-Luxe - jine to je, kdyz jedes sam. To muzes kdykoliv cokoliv naprosto okamzite.
Kdyz sebou mas dite, je to nekonecnekrat slozitejsi, protoze v podstate musis udelat pravej opak zachrany vlastniho kejhaku, aby dite bezpecne zmizelo a pak si ten kejhak zachranit.
Motto: Rychlejší, než 158 na drátě je 357 na opasku
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Pokud víš, kolik máš zbraní, nemáš jich dost.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 233

Registrován: čtv 25.12.2008, 22:20

Re: Romove, cikani,....

Příspěvek od de-luxe » sob 19.6.2010, 9:15

cmk: Honzo, to dítě odjelo ze scény, takže bezprostředně ohroženo nebylo. Cyklista kdyby udělal tři rychlý kroky dozadu, tak by kontrolu nad situací (synkem) neztratil. Agresor by mu možná šlápnul vzteky do výpletu pohozenýho kola, což je ale na druhou stranu méně bolestivé, než do obličeje. Ten mistr světa v nátělníku konkrétně proti tomu cyklistovi nic neměl a těžko by svoje zkrácený šlachy trápil nějakým sprintem, aby ho dorazil. Našel by si jinej terč na dosah ruky. Ale stát obkročmo na kole a čekat jestli se tahle naspeedovaná bestie nesmiluje, anebo jestli mě sestřelí a došlape na zemi (a já se nebudu moct postarat o kluka co postává opodál), to je dost velká loterie.

Ale nechci tady mentorovat. Od monitoru je sranda malovat si nějakou strategii. Realita tě může zaskočit takovým způsobem, že zareaguješ jinak, než bys čekal. A nejvíc situace tohoto typu zaskočí slušnýho a bezúhonnýho člověka, kterej ctí jiný hodnoty než bezmozek na videu a není na tyhle akce připravenej (morálně, fyzicky).

Příspěvky: 1523

Registrován: stř 02.8.2006, 14:14

Zbraň: GLOCK

Re: Romove, cikani,....

Příspěvek od Mistral » sob 19.6.2010, 12:02

Kopnout do koulí, skočit na kolo a zdrhat. :twisted: Problém je, že běžný občan ztuhne, bo není na takové situace zvyklý.
Mysli globálně, střílej lokálně. Nejsi kompetentní!
Uživatelský avatar

Příspěvky: 932

Registrován: pon 15.5.2006, 13:59

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Všude a nikde

Re: Romove, cikani,....

Příspěvek od provarenec » úte 22.6.2010, 11:03

cmk píše:Nejhorsi je, ze at premejslim, jak premejslim, vubec me nenapada, co bych delal ja, bejt na miste toho taty...

Teleskop!!!! :twisted:
Glock 26, CZ 858 Tactical, Glock 17, Mossberg A590, Glock 27
Uživatelský avatar

Příspěvky: 2996

Registrován: ned 12.3.2006, 10:18

Zbraň: G17 a další

Bydliště: Praha Západ

Re: Romove, cikani,....

Příspěvek od Starosta » úte 22.6.2010, 11:21

provarenec: Nebo utlouct pumpičkou. Nebo zabít pohledem. Nebo jiná pravděpodobná varianta.

Teleskop je dobrej, pokud máš čas a místo ho použít. Pokud seš briskně natlačenej v křoví s kolem mezi nohama a hromotluk Ti drží ruce, teleskop je dobrej tak na... nenapadá mě nic :wink:
Starosta
-- Si vis pacem, para bellum --

cmk

Uživatelský avatar

Příspěvky: 6790

Registrován: úte 04.10.2005, 12:24

Bydliště: EU :-(

Re: Romove, cikani,....

Příspěvek od cmk » úte 22.6.2010, 12:04

Porad vsichni hrozne hresite na to, ze to dite proste velice "stastne" ujelo.

Ja rikam obecne (tzn. i co kdyby se dite na miste zastavilo, nebo nedej boze slo tatovi na pomoc), ze je docela pruser, co delat...
Motto: Rychlejší, než 158 na drátě je 357 na opasku
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Pokud víš, kolik máš zbraní, nemáš jich dost.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 932

Registrován: pon 15.5.2006, 13:59

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Všude a nikde

Re: Romove, cikani,....

Příspěvek od provarenec » úte 22.6.2010, 15:02

Starosta: Teď jsem si to pustil ještě jednou. Poté co do něj ten cikán strčil, ten chlapík měl dost času nasednout na kolo a ujet, nebo sesednout a pustit se do něj. On tak stál na jedný noze a čuměl.
Glock 26, CZ 858 Tactical, Glock 17, Mossberg A590, Glock 27
Uživatelský avatar

Příspěvky: 13

Registrován: stř 29.11.2006, 23:46

Re: Romove, cikani,....

Příspěvek od pufik » stř 23.6.2010, 8:39

provarenec: Teď jsem si to pustil ještě jednou ...napsal jsi to presne, dotycny si to nemohl pustit jeste jednou a v klidu se zamyslet jak z toho nejlepe ven, po bitve je kazdy general a mozna by jsi se divil jak by jsi zareagoval ty byt na jeho miste.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 932

Registrován: pon 15.5.2006, 13:59

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Všude a nikde

Re: Romove, cikani,....

Příspěvek od provarenec » stř 23.6.2010, 10:27

Kolem se to hemžilo cikánama. Do mě kdyby strčil, tak ujedu a nestojim a nečumim na něj. Času na to bylo dost. Žádnej generál po bitvě.
Glock 26, CZ 858 Tactical, Glock 17, Mossberg A590, Glock 27
Uživatelský avatar

Příspěvky: 611

Registrován: čtv 29.3.2007, 7:38

Bydliště: Středočeský kraj

Re: Romove, cikani,....

Příspěvek od opice » stř 23.6.2010, 11:05

pufik: provarenec žádnej "generál po bitvě" neni.
A můžu to potvrdit z vlastní zkušenosti, když jsem za nim byla nedávno v Brně
na pokec a taky mi bylo smutno po super kámošovi. Večer jsem odjížděla zpátky do Prahy,
tak mě Fanda vyprovodil k autu, parkovala jsem v takový uličce, baráky nic moc, okolí taky nic moc, už byla tma, stáli jsme u auta z boku a zleva šlo ne zrovna tiše asi pět cikánů.
Já jsem kráva, takže jsem ani neočekávala nějakej útok(i když to je milionkrát probíraný a cvičený na kurzech), ale Fanda mi hned řekl, když od nás byli na pár metrů, že kdyby něco, ať jsem připravená rychle zalezt do auta, zamknu se a odjedu.
Sám by tam zůstal, aby mi nezabránili v odjezdu, chránil mě a spoléhal se jen na to, že odjedu a zavolám pomoc.
Bylo pro něj důležitější, že já se tamodtud dostanu v pořádku, než jeho vlastní bezpečí.
Rozhodně byl stokrát prozřetelnější než já.
Zaplať Bůh, že nakonec k ničemu nedošlo, protože i když oba nosíme u sebe glokouše,
ten den jsme zrovna byli oba amatérsky neozbrojený a mohlo to dopadnout fakt špatně.
Fandu znám nějaký čtyři roky, mám ho ráda jak svýho bráchu a nikdo o něm nebude říkat, že dělá po bitvě generála a v nějaký vyhrocený situaci, do který by se dostal, by neudělal nakonec nic.
Protože dokázal přesnej opak :inlove:
Glock 19, browning, CZH 2003 Sport, ZKM 456, Arminius HW 38
NEJDŮLEŽITĚJŠÍ JE STÁT NA SPRÁVNÉ STRANĚ HLAVNĚ

Zpět na „OFF TOPIC - BEZ ZAMĚŘENÍ“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz