Samolepka na auto ANO nebo NE?


Ostatní debaty mimo zaměření, vtipy, když se prostě chcete vykecat :-)

Uživatelský avatar

Příspěvky: 178

Registrován: pát 04.6.2010, 23:24

Zbraň: bude GLOCK

Bydliště: Slezské podhůří

Samolepka na auto ANO nebo NE?

Příspěvek od Anaxien » sob 28.8.2010, 10:13

Je ráno, v práci nuda.. Dívám se po inzerátech jestli se někde neobjevil nějaký levný kvér za babku... asi to znáte a narazím na jednom aukčním portále na možnost zakoupení samolepky na auto ....

[Přípona jpg byla deaktivována a nadále nebude zobrazována.]



Už dlouho jsem koketoval dříve s podobnu myšlenkou, přiznat se k jaké komunitě "hobby-stů" patřím, ale zrovna tyto mé dvě záliby (druhá potápění) jaksi nesou určitá úskalí veřejného ventilování. U toho potápka za slušnější vercajk do vody zaplatíte minimálně jako za nového Desert Eagla a pochopitelně daleko více, takže si tou samolepkou říkáte " vyrabuj mi káru, možná je v kufru něco hodnotného..." a tak jsem od toho upustil.

U samolepky střelby analogicky zase říkáte, možná majitel toho auta má u sebe krochnu, vyhmátnu si ho někde, jebnu po palici...

Je to dilema. Přiznat se hrdě k dané komunitě, s tím že Vás možná někdo osloví, dáte řeč, spicha na střelnici, pozkoušíte navzájem svoje milášky, třeba se z toho vyklube dobrá známost a parťák na LOSy apod..

Nebo si Vás vyhlídnou jako jablůňku zralou na očesání?

Zeptal bych se tedy na Váš názor a uvidíme to lépe na anketě.. Díky
Naposledy upravil(a) MujGLOCK.com dne ned 29.8.2010, 10:54, celkem upraveno 4 x.
Důvod: Odstraněno nefunkční hlasování.
Glocke साथ हमेशा के लिए
Uživatelský avatar

Příspěvky: 373

Registrován: sob 27.6.2009, 15:27

Zbraň: Glock 17

Bydliště: Kvérov

Re: Samolepka na auto ANO nebo NE?

Příspěvek od Slim » sob 28.8.2010, 12:42

IMHO ne. Skryté nošení má svůj taktický smysl, není to jen proto, že to přikazuje zákon. Tímhle dávám všem najevo, že jsem ozbrojen. Když to auto nechám před domem, budou to vědět sousedi, když ho nechám na parkovišti v práci, dozví se to spolupracovníci... A navíc pro zloděje je to výzva k tomu, aby se mrknul, jestli jsem třeba tu bambitku přes noc nenechal v kufru.
Co se týká teorie o pokecání a LOSu - vozím na autě samolepku golfisty a nikdy jsem si s nikým o sedmičce železu nebo pěkně zahraném birdie nepokecal :-)
Nemo contra deum nisi deus ipse

Příspěvky: 76

Registrován: stř 29.7.2009, 12:41

Re: Samolepka na auto ANO nebo NE?

Příspěvek od carpaccio » sob 28.8.2010, 17:27

Za me taky jasne ne.

Jeste vyhrocenejsi extrem tehoz byl frajer, ktereho jsem pred nejakym pul rokem potkal ve vrsovicke pizzerii Topo Maschio se slecnou...
Na prvni pohled na nem nebylo nic zvlastniho. Kdyz jsem si vsak vsimnul jeho cepice s nasivkou "5.11", nedalo mi to a zameril jsem se na jeho pravy bok. A kuk - tipoval bych to na G26... :)
Tak se priznejte, panove - nekdo odtud? :)

Myslim, ze jakakoli takhle prvoplanova identifikace se streleckou komunitou je jasnou ztratou takticke vyhody... Podobne jako treba unifikovane ledvinky na zbrane. Skryte noseni je v sebeobrane jasnou vyhodou (o mozne kradezi zbrane ani nemluve), tak proc se o ni pripravovat...

Mimochodem, v ankete se mi z neznamych duvodu nepodarilo hlasovat...
Uživatelský avatar

Příspěvky: 265

Registrován: pát 21.7.2006, 8:37

Zbraň: GLOCK 38

Bydliště: okres Sokolov

Re: Samolepka na auto ANO nebo NE?

Příspěvek od bacil.357 » sob 28.8.2010, 18:27

za mě také ...zatloukat, zatloukat, zatloukat

jo a hlasovat stále nejde
Glock mit uns...
Uživatelský avatar

Příspěvky: 932

Registrován: pon 15.5.2006, 13:59

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Všude a nikde

Re: Samolepka na auto ANO nebo NE?

Příspěvek od provarenec » sob 28.8.2010, 19:22

Mně taky nejde hlasovat a já říkám taky ne. Kolikrát ji mám v tašce v kufru (zapomenutou ze závodů) nebo v kaslíku... Napsat na auto, že je tam kvér je přeci blbost.
Glock 26, CZ 858 Tactical, Glock 17, Mossberg A590, Glock 27
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Re: Samolepka na auto ANO nebo NE?

Příspěvek od S474N » sob 28.8.2010, 20:58

carpaccio: co se tve zkusenosti s panem v pizzerii tyce mi prijde opravdu vyhroceny extrem. Kolik trhanu vubec zna nejakou 5.11? Navic to beres pouze podle sebe, ja se divam po lidech prubezne a "hledam" zbran u kazdeho. Pochybuju realne, ze zrovna nejakej drban bude koukat po ksiltofkach a podle toho si vybirat, koho zrovna obere. V tomhle bych je rozhodne neprecenoval.

Jinak hlasovat nejde a nikdo nevi proc, takze smula *40*.
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek
Uživatelský avatar

MujGLOCK team

Příspěvky: 2411

Registrován: úte 29.3.2005, 15:34

Zbraň: G17, G43, CZ858

Bydliště: doma

Re: Samolepka na auto ANO nebo NE?

Příspěvek od Jasik » sob 28.8.2010, 21:59

Když už jsme se dostali od samolepky k oblečení, já občas nosím tričko, mikinu nebo větrovku s logem MujGLOCK, aniž mám u sebe mločka, takže sice se hlásím k místní střelecké komunitě a dělám jí tak trochu chtěně PR, ale jsem vlastně úplně neškodný, protože u pravého ani levého boku se mi nic "nevybouluje" :-)
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1266

Registrován: sob 19.6.2010, 22:39

Zbraň: Weaponized sarcasm

Re: Samolepka na auto ANO nebo NE?

Příspěvek od jry2000 » sob 28.8.2010, 22:05

Ano, cepicka 5.11 je v soucasne dobe nejnapadnejsim znakem ozbrojene komunity.
Lajte mi lhu-li

Příspěvky: 76

Registrován: stř 29.7.2009, 12:41

Re: Samolepka na auto ANO nebo NE?

Příspěvek od carpaccio » sob 28.8.2010, 22:06

S474N píše:carpaccio: co se tve zkusenosti s panem v pizzerii tyce mi prijde opravdu vyhroceny extrem. Kolik trhanu vubec zna nejakou 5.11?
Mas pravdu. Stejne tak se lze ptat, kolik "trhanu" zna tvar tech par unifikovanych ledvinek urcenych pro noseni...
Otazka vsak zni - neni v zajmu zachovani takticke vyhody lepsi se zdrzet uskodeni si takovou banalitou, jako je nevhodne zvoleny kus odevu? Co me to stoji? Nejde snad najit podobne vkusnou ksiltovku bez loga 5.11?

Nechci se hadat. Tazatel se ptal, co si o tom myslime. A ja si osobne myslim, ze je to blbost na n-tou. Nic neziskam, jen mirne (podle Tebe asi zanedbatelne) zvysuji riziko, ze neco ztratim. Tot vse. :)
Uživatelský avatar

Příspěvky: 178

Registrován: pát 04.6.2010, 23:24

Zbraň: bude GLOCK

Bydliště: Slezské podhůří

Re: Samolepka na auto ANO nebo NE?

Příspěvek od Anaxien » sob 28.8.2010, 22:11

Díky za názory, ale proč to hlasování nejde hmm??? Spíš asi dotaz na admina, protože jsem to zkoušel nastavit, stejně jako na fóru střelectví a tam to fičí... :? Teď jsem opět zkušel i povolit možnost změny hlasu a nic.... :huh: Zajímavé, tam mám zatím skóre 14 ANO vs 16 NE .... Já si říkal že to celé dopoeldne nějak stagnovalo, šicki na mě háhzejí bobek, tak jsem to zbaběle ještě vystavil tam... :oops:
Glocke साथ हमेशा के लिए
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1240

Registrován: úte 11.9.2007, 6:41

Bydliště: Kvérov

Re: Samolepka na auto ANO nebo NE?

Příspěvek od Nikdo » sob 28.8.2010, 22:31

provarenec píše:Mně taky nejde hlasovat a já říkám taky ne. Kolikrát ji mám v tašce v kufru (zapomenutou ze závodů) nebo v kaslíku... Napsat na auto, že je tam kvér je přeci blbost.
Nepřijde Ti jako větší blbost nechávat kvér v autě? :evil:

Příspěvky: 664

Registrován: čtv 29.5.2008, 20:57

Bydliště: Praha

Re: Samolepka na auto ANO nebo NE?

Příspěvek od cityshark » ned 29.8.2010, 3:26

Ja mam na aute Glock i Mossberg a zmenu chovani okoli nepozoruju. Lidi prasi i kdyz me videj zezadu a nemyslim si, ze by to nekdo sledoval. Stejne jako si lidi davaj na auta nalepky Prielli a jezdej pri tom na Barumkach, nebo panacka co cura a taky neochcavaj kazdej roh nebo sedadlo spolujezdce, neznamena to, ze by i clovek co vubec vi, o co jde v tom videl hned nejaky "tyvoleonjevozbrojenej".

Jinak bych se jinak musel bat kolegy, kterej nosi tricko Semtex, Odstrelovac, Kalashnikov a jine. Stejne tak vnimam i 5.11 cepici. To je podle me fakt extrem, spousta lidi nosi veci od firem co delaj takticky kramy, protoze civilni veci hovno vydrzi.

Just my 2 cents.

Příspěvky: 32

Registrován: úte 13.4.2010, 18:42

Bydliště: Brno

Re: Samolepka na auto ANO nebo NE?

Příspěvek od zbyhněv » ned 29.8.2010, 11:25

Pokud nemám auto firemní, tak na něho nálepky neperu, to je tuzérství :D :D Z toho plyne proč ne. Stejně jako bych si tam nedal nálepku kaufland tak ani MG. Ale vyšel bych si radši v tričku MB než lídl. :wink: :) A když už, tak nikdo neví jestli vášnivě nehrajete counterstrike. :)
...jednou snad G19...
OC a ESP = EDC
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Re: Samolepka na auto ANO nebo NE?

Příspěvek od S474N » ned 29.8.2010, 13:06

Kdyby se nekomu ta silueta nahore libila, tak tady ji nabizim prevedenou ve krivkach:
:arrow: Silueta ve krivkach
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek
Uživatelský avatar

Příspěvky: 932

Registrován: pon 15.5.2006, 13:59

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Všude a nikde

Re: Samolepka na auto ANO nebo NE?

Příspěvek od provarenec » ned 29.8.2010, 20:17

Nikdo píše:
provarenec píše:Mně taky nejde hlasovat a já říkám taky ne. Kolikrát ji mám v tašce v kufru (zapomenutou ze závodů) nebo v kaslíku... Napsat na auto, že je tam kvér je přeci blbost.
Nepřijde Ti jako větší blbost nechávat kvér v autě? :evil:

Ne, větší blbost je to tam psát.
Glock 26, CZ 858 Tactical, Glock 17, Mossberg A590, Glock 27
Uživatelský avatar

Příspěvky: 187

Registrován: pon 11.8.2008, 21:39

Zbraň: Glock 17

Bydliště: Praha 8

Re: Samolepka na auto ANO nebo NE?

Příspěvek od Pancho Kid » pon 30.8.2010, 23:11

A megavětší blbost je nechat kvér v autě a ještě to tam napsat :lol:

Jinak se kloním k názoru, že čím méně lidí ví, že mám nějakou zbraň, tím lépe. Pominu li výše zmíněná rizika, nálepka kvéru na kufru = informace o velikosti mého náčiní v kalhotách :oops:
Glock 17, CZ 75B, Remington 870, 858 Tactical, Drulov 75, manželka 152
Uživatelský avatar

Příspěvky: 60

Registrován: čtv 15.2.2007, 19:55

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Praha

Re: Samolepka na auto ANO nebo NE?

Příspěvek od Dibley » úte 31.8.2010, 12:19

Slim píše:Tímhle dávám všem najevo, že jsem ozbrojen. Když to auto nechám před domem, budou to vědět sousedi
Právě proto, aby se o tom dozvěděli sousedi tam tu samolepku mám.
Přímo v protějším domě žije asi 30 hnědočechů, tak ať jsou informovaní.

cmk

Uživatelský avatar

Příspěvky: 6790

Registrován: úte 04.10.2005, 12:24

Bydliště: EU :-(

Re: Samolepka na auto ANO nebo NE?

Příspěvek od cmk » úte 31.8.2010, 12:41

Kdyz vidim na aute nalepku potapece, nejak nepredpokladam, ze ten clovek v aute nechava bomby a snorchl.
Kdyz tam vidim nalepky parasutisty, nejak me nenapada, ze by tam nechaval padak.
Kdyz tam vidim nalepku strelce, nejak me nenapadne, ze by tam nechaval kvery.
Motto: Rychlejší, než 158 na drátě je 357 na opasku
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Pokud víš, kolik máš zbraní, nemáš jich dost.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 2996

Registrován: ned 12.3.2006, 10:18

Zbraň: G17 a další

Bydliště: Praha Západ

Re: Samolepka na auto ANO nebo NE?

Příspěvek od Starosta » úte 31.8.2010, 12:47

Přesně, chtěl bych vidět toho bezmozka, který si všimne, že majitel auta je fanda do střelectví a bude se do toho auta vloupávat jen proto, aby se podíval do kufru, kam nevidí.

Není snadnější vybrat tři autorádia a koupit si kvér na černým trhu, než se nechat zastřelit kvůli něčemu, co v tom autě nejspíš vůbec není?
Starosta
-- Si vis pacem, para bellum --

Příspěvky: 1523

Registrován: stř 02.8.2006, 14:14

Zbraň: GLOCK

Re: Samolepka na auto ANO nebo NE?

Příspěvek od Mistral » úte 31.8.2010, 14:21

Vždy při této příležitosti připomínám domek, který mě u vrat malou, decentní "zlatou" tabulku s nápisem: "Člen klubu chovatelů pitbulteriérů". No lezli byste tam?
Mysli globálně, střílej lokálně. Nejsi kompetentní!

Zpět na „OFF TOPIC - BEZ ZAMĚŘENÍ“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz